За результатами змагань обласної спартакіади, в загальнокомандному заліку найсильнішими виявилися команди депутатів Харківського та Шевченківського районів. Друге й третє місце дісталося командам Зміївського та Дергачівського районів.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов привітав усіх учасників та переможців  змагань, наголосивши, що саме на таких людях тримається Слобожанщина.

«Спорт – це невід’ємна частина нашого життя, він всебічно розвиває нас фізично, загартовує характер і волю. Прекрасні команди, чудовий настрій, вірні вболівальники. Усі учасники, продемонстрували високі спортивні результати як в індивідуальних змаганнях, так і в командній грі. Бажаю вам завжди бути в тонусі й надалі перемагати!», – зазначив голова обласної ради Сергій Чернов.

Так, в загальнокомандному заліку перше місце з результатом 399 очок посіли команди депутатів Харківського та Шевченківського районів, ІІ місце дісталося Зміївському району, а ІІІ місце виборола команда Дергачівського району.

У змаганнях з футзалу «золото» отримали депутати Золочівського району, «срібло» – Харківського району, «бронзу» – місто Ізюм.

У волейболі перемогла команда Зміївського району, II місце посіла збірна міста Первомайський, III місце – команда Харківського району.

У настільному тенісі місця розподілились таким чином:

  • серед жінок: I місце – Надія Манукян (Кегичівський район), II– Олена Андрущенко (Великобурлуцький район), III – Людмила Глух (Золочівська ОТГ);
  • серед чоловіків: I місце – Олег Кірівенко (Золочівська ОТГ), II – Володимир Максим (Красноградський район), III – Володимир Яцина (Сахновщинський район).

У командному заліку з настільного тенісу: 1 місце – команда Зміївського району, 2 – команда Кегичівського району, 3 – Золочівської ОТГ.

За підсумками змагань з шашок місця розподілились наступним чином:

  • серед жінок в особистому заліку: I місце – Наталя Перепелиця (Шевченківський район), II – Анна Калантай (Красноградський район), III – Наталія Маренич (Великобурлуцький район);
  • серед чоловіків в особистому заліку: I місце – Петро Бобрус (Шевченківський район), II – Сергій Бабошин (Кегичівський район), III – Олексій Філоненко (Сахновщинський район).

У загальнокомандному заліку з шашок: 1 місце – команда Шевченківського району, 2 – команда Сахновщинського району, 3 – Кегичівський району.

У змаганнях з шахів:

  • серед жінок: І місце – Світлана Донець (Красноградський район), ІІ – Ольга Пуляєва (Харківський район), ІІІ – Людмила Кобзарева (Шевченківський район);
  • серед чоловіків: І місце – Ігор Ковалев (Шевченківський район), ІІ – Іван Кривоніс (Балаклійський район), ІІІ – Володимир Полончук (Зміївський район).

У командному заліку з шахів: 1 місце – команда Шевченківського району, 2 – команда Красноградського району, 3 – команда Харківського району.

IMG_9152
IMG_9206
IMG_9158
IMG_8952
IMG_9085
IMG_9092
IMG_8993
IMG_8997
IMG_9231
IMG_9068
IMG_9175
IMG_9165
IMG_9110
IMG_9180
IMG_9215
IMG_9295
IMG_9183
IMG_9217
IMG_9288
IMG_9266
IMG_9029
IMG_9012
IMG_9016
IMG_8940
IMG_9363
IMG_9235
IMG_9031
IMG_9060
IMG_9228
IMG_9178
IMG_9248
IMG_9303
IMG_9287
IMG_9315
IMG_9289
IMG_9257
IMG_9155
IMG_9071
IMG_9083
IMG_9075
IMG_9161
IMG_9388
IMG_9393
IMG_9396
IMG_9401
IMG_9414
IMG_9410
IMG_9522
IMG_9607
IMG_9569
IMG_9407
IMG_9679
IMG_9504
IMG_9691
IMG_9617
IMG_9520
IMG_9644
IMG_9499
IMG_9594
IMG_9658
IMG_9629
IMG_9699
IMG_9701
IMG_9697

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я