Засідання Ради партнерів-бенефіціарів проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» відбулося сьогодні у Будинку рад за участю голови Харківської обласної ради, голови Ради партнерів-бенефіціарів Сергія Чернова.

Під час заходу учасники затвердили проектну документацію на участь у конкурсі міні-грантів в рамках виконання проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», методику оцінювання проектних заявок, склад конкурсної комісії та строки проведення конкурсу.

Як повідомив голова облради Сергій Чернов,  у 2019 році передбачається надання десяти міні-грантів для розбудови ефективної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області. Максимальна сума кожного гранту з обласного бюджету  -  300 тисяч гривень.

«Ці кошти можна витратити на впровадження стратегічних планів розвитку первинної медицини, зміцнення кадрового потенціалу, додаткової освіти медичних працівників, для підвищення якості медичних послуг населенню. Також заклад може придбати нове обладнання, яке покращить доступ до сучасних методів діагностики», -  зазначив Сергій Чернов.

Всю підготовчу роботу  заплановано виконати до кінця травня, щоб визначити переможців та передати субвенцію з обласного бюджету на місця для початку реалізації проектів вже у червні, й підвести підсумки та звітувати про їх впровадження - у грудні.

Так, до участі в конкурсі запрошуються центри первинної медико-санітарної допомоги, які уклали договори з Національною службою здоров’я України,  центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад, та органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини.

За словами координаторки грантової програми Галини Пронькіної, оцінювання проектних заявок буде здійснено у два етапи:

«На першому етапі - технічна оцінка заявників на предмет відповідності відбірковим критеріям Проекту. На другому етапі проводиться оцінювання проектних заявок Конкурсною комісією, згідно з критеріями відбору та методикою, затвердженою Радою партнерів-бенефіціарів».

Голова облради підкреслив, що якщо конкурс покаже ефективні результати, методику візьмуть за основу й ініціюють з наступного року аналогічний конкурс впроваджувати вже обласною радою.

«Вважаю, це буде стимулювати органи місцевого самоврядування, центри надання первинної медичної допомоги, ініціативні групи брати участь у таких проектах та залучати додаткові кошти для ремонту будівель, закупівлі нового обладнання, навчання фахівців та створення умов для їх роботи. Це перспективний напрям, який, впевнений, буде працювати багато років і зробить чимало корисного на Харківщині, й згодом може бути розповсюдженим на всю країну», - сказав Сергій Чернов.

Заявку на грант та конкурсну документацію можна подати з 28 березня до 12 травня  2019 року до 24:00 за місцевим часом.

Визначення переможців - до 22 травня 2019 року.

Термін реалізації міні-грантів:  червень-листопад  2019 року.

Детальна інформація щодо умов участі, критеріїв відбору, процедури подання заявок міститься в Порядку проведення конкурсу міні-грантів у рамках виконання Проекту  «Ефективна первинна медицина в громаді», затвердженого рішенням обласної ради 28 лютого 2019 року. (http://www.ts.lica.com.ua/?type=1&base=77&menu=376757&id=15568)

Питання щодо конкурсу  міні-грантів надсилайте за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Довідково.

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Виконавці проекту Харківська обласна рада – координатор та Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Проект створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні грантів для покращення медичного сервісу та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

IMG_5133
IMG_5093
IMG_5103
IMG_5101
IMG_5118
IMG_5095
IMG_5125
IMG_5226
IMG_5137
IMG_5180
IMG_5112
IMG_5199
IMG_5159
IMG_5161
IMG_5164
IMG_5169
IMG_5186
IMG_5203
IMG_5213
IMG_5227
IMG_5241

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я