Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко провів особистий прийом громадян сьогодні у Будинку рад.

Значна кількість звернень громадян стосувалася необхідності отримання матеріальної допомоги на лікування онкозахворювань, проведення операцій із заміни суглобів й інших видів оперативного втручання, реабілітацію.

Всі питання, з якими прийшли відвідувачі на сьогоднішній прийом до Віктора Коваленка, було взято на його особистий контроль. Низку питань вирішено на місці, з решти надані роз’яснення та рекомендації щодо шляхів їх розв’язання.

За словами Віктора Коваленко, протягом  2018 року комісія з питань надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Харківської області, які опинилися в скрутній життєвій ситуації розглянула 6838 звернень та надала матеріальну допомогу на суму 46,5 млн грн.

«У зв’язку із збільшенням кількості звернень від громадян, які у 80% пов’язані з необхідністю лікування тяжких захворювань, таких як онкологія, з цього року утричі зросло фінансування обласної програми «Здоров’я Слобожанщини», – підкреслив перший заступник голови облради.

Так, на забезпечення лікарськими засобами хворих, які страждають на онкологічну патологію, для проведення хіміотерапії у 2019 році Програмою «Здоров’я Слобожанщини» передбачено 260 млн грн. Окрім того, на забезпечення онкохворих сучасними методами діагностики на базі закладів охорони здоров’я передбачається 25 млн грн.

IMG_3962
IMG_3977
IMG_3972
IMG_3978
IMG_3983
IMG_3981
IMG_4006
IMG_4001
IMG_3989
IMG_4008
IMG_4005
IMG_4015

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я