На особистий прийом до заступника голови Харківської обласної ради Володимира Скоробагача, що відбувся сьогодні у Будинку рад,  прийшли мешканці Харкова та області з нагальними проблемами та невідкладними питаннями.

Так, до нього звернулася жінка, маленька онука якої хворіє на онкологію та потребує вартісного лікування за кордоном.  Володимир Скоробагач запевнив, що допоможе родині в отриманні матеріальної допомоги, а також залучить  особисті ресурси задля того, щоб якнайшвидше зібрати усю необхідну суму.

Також у ході прийому до нього зверталися громадяни щодо вирішення соціально-побутових питань - нагальною для жителів  Харкова є проблема ремонту покрівлі. Володимир Скоробагач надав детальні роз’яснення щодо її вирішення та пообіцяв долучитися до цього особисто.

Заступник голови обласної ради зазначив, що докладе максимум зусиль, аби всі звернення громадян були вирішені позитивно.

«Вважаю своїм обов’язком допомогти кожній людині, що звернулася до мене на особистому прийомі із проблемними питаннями, які важко вирішити самостійно. Тому відразу ж контактую із профільними спеціалістами, якщо є така можливість; раджу ефективні шляхи вирішення проблем й сам, як можу, долучаюся до їх усунення. Окрім того, усі питання беру на особистий контроль та стежу за їх вирішенням, якщо це потребує часу», - розповів Володимир Скоробагач.

IMG_3940
IMG_3932
IMG_3930
IMG_3924
IMG_3906
IMG_3890
IMG_3895
IMG_3889
IMG_3897
IMG_3916
IMG_3935
IMG_3933
IMG_3948
IMG_3946
IMG_3957

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я