«Великий художник Ілля Рєпін та школа, яка з гордістю носить його ім'я з величезним успіхом звучить в усьому світі. Протягом останнього року викладачі та вихованці художньої школи взяли участь у багатьох виставках та конкурсах різних рівнів – шкільних, міських, обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних», – розповідає Директор ЧДХШ ім. І. Е. Репіна, член НСХ України і міжнародної Асоціації художників в Америці, Лауреат міжнародних виставок, Кавалер Міжнародного Ордена за заслуги в галузі культури і мистецтв Володимир Непомнящий.

Серед найвагоміших перемог вихованців рєпінської школи :

  • лауреат І-Премії і володар золотої медалі – Катерина Білоус (12 років), Міжнародний конкурс-виставка художніх та декоративно-прикладних робіт у Франції м. Париж;
  • лауреати ІІ-Премії та володарі срібних медалей – Олександр Куделко (14 років) і Ксенія Потєхіна (12 років), Міжнародний фестиваль дитячої творчості в Швейцарії м. Берн;
  • лауреат ІІІ-ступеня – Аліна Зубко (15 років) та дипломант ІІ-ступеня – Єлизавета Нечипорук (13 років), Міжнародний конкурс цифрового живопису в Карлових Варах, Чеська Республіка.

Успіхи дітей та їх викладачів присвячено 175-річчу від дня народження І. Ю. Репіна. Вітаємо талановитих учнів школи, зичимо їм формування самобутнього авторського стилю, невпинного професійного росту та всесвітнього визнання!

1
2
3

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я