В рамках свого перебування на Красноградщині, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов завітав до житлового будинку для внутрішньо переміщених осіб у селищі Дослідне та ознайомився з умовами проживання мешканців. 

Реалізувати проект зі створення житлових умов для внутрішньо переміщених осіб у селищі Дослідне, за адресою вул. Наукова-16, стало можливо завдяки грантової програми Уряду Німеччини, обсяги фінансування якої склали понад 6 млн грн. Її основною метою є підтримка інфраструктурних заходів в українських громадах з високою часткою ВПО шляхом створення для них житла та ремонту об’єктів соціальної сфери.

У грудні 2018 року орден на нове житло отримали 12 сімей внутрішньо переміщених осіб, з них, однокімнатну квартиру одержали вісім сімей (26,74 кв. м), двокімнатну – чотири сім’ї (42,5 кв. м).

Зокрема, в ході огляду будинку, Сергій Чернов поспілкувався з Ганною Кузьміною, що мешкає в двокімнатній квартирі. Мати трьох дітей – півторарічної дівчинки й двох старших: 8 та 10 років – радіє новій домівці. Каже, що декілька років чекали завершення будівництва, але якість проведених робіт була варта очікування.

«Наша двокімнатна квартира надзвичайно затишна, маємо гарну кухню й простору ванну кімнату. Крім того, кожній дитині вистачає місця для занять і розваг, також малеча має окреме спальне місце завдяки подарованим ліжкам і дивану», – говорить Ганна Кузьміна.

Крім того, голова обласної ради приділив увагу літній мешканці з Макіївки – Вірі Дзюбенко. Вона розповіла, що переїхала на Красноградщину разом із родиною в липні 2014 року. Наразі її діти працюють в місцевій центральній районній лікарні.

Говорячи про втілений за допомогою міжнародних партнерів проект, Сергій Чернов зазначив, що він реалізовувався з використанням сучасних енергоощадних технологій для покращення життя внутрішньо переміщених осіб та розвитку соціальної інфраструктури міста.

Так, у рамках виконання проекту у двоповерховому будинку площею 552,44 кв. м повністю на нові енергозберігаючі замінено вікна, двері, внутрішні перегородки. А також оновлено покрівлю та утеплено вімощення, підведено всі необхідні зовнішні комунікації та завершені внутрішні будівельні роботи.

Слід нагадати, що раніше приміщення було адміністративною будівлею Красноградського ДП ДГ «Красноградське», яке рішенням сесії міськради було переведено в житловий фонд соціального призначення. Відповідно до рішення виконавчого комітету Красноградської міської ради від 18.12.18 №220 «Про надання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового проживання» 12 сім'ям видані ключі від квартир.

IMG_0211
IMG_0056
IMG_0063
IMG_0071
IMG_0064
IMG_0073
IMG_0075
IMG_0084
IMG_0102
IMG_0100
IMG_0118
IMG_0128
IMG_0144
IMG_0149
IMG_0151
IMG_0154
IMG_0156
IMG_0182
IMG_0163
IMG_0185
IMG_0188

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я