За участю заступника голови обласної ради Володимира Скоробагача відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку.

В ході засідання депутати розглянули питання про внесення змін до Положення про дорожній фонд Харківської області та до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки.

Зокрема, йшлося про ефективне використання всіх можливих фінансових ресурсів для проведення ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування та комунальної власності, а також створення додаткових джерел фінансування дорожнього господарства.

За словами директора ДП «Дороги Харківщини» Ігоря Турченка, одними із джерел формування коштів фонду є субвенції з державного бюджету до бюджету Харківської області на фінансове забезпечення ремонту і утримання автомобільних доріг.

Він зазначив, що за результатами виконання у 2018 році дорожніх робіт за рахунок коштів субвенцій, станом на поточний рік утворились залишки невикористаних коштів в загальній сумі 12 423,093 тис грн.

«У випадках, коли ці кошти не витрачені протягом поточного бюджетного року, вони зберігають цільове призначення в наступному році», – підкреслив Ігор Турченко.

Члени постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку підтримали запропоновані зміни до Програми та Положення.

IMG_8973
IMG_8998
IMG_8965
IMG_9003
IMG_8988
IMG_8959
IMG_9052
IMG_9008
IMG_8995
IMG_9046
IMG_9045
IMG_9020
IMG_8977
IMG_9070

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я