Завтра, 13 лютого у Брюсселі відбудеться шосте засідання робочої групи Комітету регіонів ЄС-Україна з питань децентралізації. Участь у ньому візьме Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, президент Української асоціації районних та обласних рад.

Пленарна частина та дебати відбуватимуться за участі представників Комітету регіонів ЄС, вітчизняних урядовців, міжнародних партнерів та представників ініціативи «Рівний рівному», серед яких п’ять європейських регіонів та п’ять українських, в тому числі Харківщина і її польський партнер – Великопольський регіон.

Сесія «Співпраця з Україною» буде присвячена огляду результатів, досягнутих в рамках проекту «Рівний рівному». Місто Раквере (Естонія) та Веселівська ОТГ (Запорізька область), м. Зарасай (Литва) та Чемеровецька ОТГ (Хмельниччина), Великопольський регіон (Польща) та Харківська область, м. Барлебен (Німеччина) та Широківська ОТГ (Запорізька область), регіон Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина) та Хмельницька область поділяться результатами співпраці. Вони також дебатуватимуть про розбудову спроможності українських місцевих та регіональних влад завдяки співробітництву з ЄС на засадах «Рівний рівному».

Шляхи розвитку сильної України будуть предметом тематичних дебатів через призму розбудови співпраці між європейськими й українськими регіональними владами. Обговорюватиметься також політична ситуація в Україні і реформа децентралізації, як запорука зміцнення верховенства права та місцевої демократії.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я