Засідання Ради партнерів-бенефіціарів проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» відбулося сьогодні у Будинку рад за участю голови Харківської обласної ради, голови Ради партнерів-бенефіціарів Сергія Чернова.

Під час заходу учасники заслухали звіт менеджерки проекту Наталії Бібік про результати роботи проектної команди у січні 2019 року, а також пропозиції щодо внесення змін до бюджету.

“В рамках проекту відбулося шість навчальних тренінгів для управлінських команд ЦПМСД та сімейних лікарів Харківської області, що планують розпочати автономну медичну практику; дві виїзні консультації - у місті Валки та у Пісочінській ОТГ; два вебінари та одна просвітницька кампанія, яку ми провели у пгт. Нова Водолага», - зазначила менеджерка проекту. - Також розпочав роботу Ресурсний центр»

Ресурсний центр створено, аби сприяти поширенню інформації про показники якості надання медичних послуг, про рух медичної реформи, для того, щоб надавати консультації та роз'яснення щодо розвитку охорони здоров'я у селах і містечках для представників громад та місцевої влади, а також навчати, як розвивати охорону здоров'я у громадах за допомогою семінарів та вебінарів, тощо.

Як повідомив голова облради Сергій Чернов, на найближчому пленарному засіданні, що відбудеться 28 лютого, депутати розглянуть порядок проведення конкурсу міні-грантів у рамках виконання Проекту «Ефективна первинна медицина в громаді».

«Передбачається, що учасниками конкурсу будуть три цільові групи, - говорить Сергій Чернов. - Перша група – Центри первинної медико-санітарної допомоги, Центри первинної медичної допомоги, які є некомерційними підприємствами та комунальною власністю громад. Друга група – органи місцевого самоврядування, на території яких функціонують заклади первинної ланки медицини. Третя група - лікарі приватної практики сімейної медицини (ФОП)».

Координаторка програми грантів Галина Пронькіна розповіла, що відповідно до розробленого порядку проведеного конкурсу, «максимальна сума міні-гранту для першої та другої групи складає до 300 тис. грн кожному учаснику групи, для третьої групи – до 150 тис. грн кожному учаснику. Конкурсанти мають забезпечити власний внесок, співфінансування із місцевого бюджету та з інших джерел, незаборонених чинним законодавством України, на рівні не менше як 10% від загального бюджету проекту».

Довідково.

Проект «Ефективна первинна медицина в громаді» реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини» та фінансується Європейським Союзом.

Виконавці проекту Харківська обласна рада – координатор та Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Проект створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні грантів для покращення медичного сервісу та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

IMG_7697
IMG_7702
IMG_7712
IMG_7726
IMG_7720
IMG_7721
IMG_7732
IMG_7713
IMG_7736
IMG_7741
IMG_7754
IMG_7768
IMG_7822
IMG_7779
IMG_7777
IMG_7799
IMG_7814
IMG_7802
IMG_7812
IMG_7815

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я