Нове приміщення суду розташоване за адресою майдан Свободи, 6. Урочистості відвідали голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач.

Участь у заході також взяли почесні гості -  ректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Віль Бакіров, ректор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Василь Тацій, голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк та голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду України Михайло Смокович.

Сергій Чернов звернувся до гостей з привітаннями та побажав, аби в оновленому приміщенні суду завжди панували верховенство права і справедливість. А створені умови – однаково зручними для роботи суддів та людей, які приходять за захистом своїх інтересів.

«Сьогоднішня подія - важливий крок у сприйнятті людьми, насамперед, держави та її інститутів. Ми всі з вами представляємо державу. Прагнемо, щоби вона якомога швидше стала демократично розвиненою та правовою.

Це також підтвердження того, що в Україні розвивається адміністративна юстиція. Значить, ми з вами на правильному шляху. Адже органи місцевого самоврядування зі свого боку всіляко сприяють зміцненню судової гілки влади», - додав голова обласної ради.

Так, реконструкцію приміщення провели протягом 2017 – 2018 років. Його площа складає понад 4,5 тис.кв.м., на яких розташовані 24 зали судових засідань та 3 зали обладнаних для проведення судових засідань у режимі відеоконференсзвязку. 

Як зазначив голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, протягом п’яти останніх  років це вже 68 приміщення в Україні, що відкрито після реконструкції. До кінця цього року в Україні буде оновлено ще 5 будівель: Вінницький та Дніпропетровський апеляційні адміністративні суди, Чернігівський і Рівненський окружні адміністративні суди, а також велике приміщення для міського суду у Запоріжжі.

«Минулого року з цією метою на капітальні видатки було виділено з держбюджету 2 млрд 180 млн грн. І цьогоріч  для реконструкції і відкриття нових будівель судів держава передбачила достатньо коштів», - сказав він.

IMG_7577_
IMG_7510
IMG_7534
IMG_7516
IMG_7536
IMG_7553
IMG_7561
IMG_7593_
IMG_7587
IMG_7597
IMG_7683
IMG_7616
IMG_7668
IMG_7625
IMG_7669
IMG_7674
IMG_7679
IMG_7693

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я