Перший заступник голови Харківської обласної ради, голова Харківської обласної федерації футболу Віктор Коваленко взяв участь у робочій нараді місцевого організаційного комітету із підготовки досьє заявки для участі у конкурсі. 

Так, як повідомляє офіційний сайт УЄФА, до 15 лютого  всі міста-претенденти мають представити на розгляд Виконкому УЄФА свої заявки з досьє. Остаточне рішення буде ухвалено 19 травня  2019 року.

Потенційними конкурентами Харкова та ОСК «Металіст» є білоруський Мінськ (стадіон «Динамо»), фінське Гельсінкі (Олімпійський стадіон) та північноірландський Белфаст (стадіон «Віндзор Парк»).

У ході засідання, було визначено обсяг інформації, питань і документів, що готуються для включення в досьє заявки. Учасники зустрічі обговорили й термін подання необхідної інформації.

«Харків має великий досвід у проведенні масових спортивних заходів, зокрема, Євро-2012. Це не щось нове для нас. Й ми готові до співпраці, ефективної роботи. Матчі такого рівня – це поштовх для розвитку економіки, культури та туризму», - підкреслив Віктор Коваленко.

Він також додав, що «наразі головне завдання – підготувати досьє, а це велика кількість документів. Є близько 160 питань, на які треба надати відповіді. УЄФА має чіткі вимоги до міст-претендентів – насамперед безпека проведення матчу, іноземних вболівальників, наявність транспорту та помешкання. Отже, для ефективної роботи з підготовки досьє буде створено робочу групу, до якої увійдуть очільники профільних напрямків».

16
13
1
5
7
11
9
8
14
15
4

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я