Юні художниці з Чугуївської дитячої художньої школи ім.І.Ю.Рєпіна отримали всесвітнє визнання у першому Інтернаціональному дитячому художньому конкурсі-виставці "Новорічний подарунок" у Франції.

Одразу 4 золоті нагороди для України здобули талановиті учениці школи: 2 золоті нагороди у віковій категорії до 10 років, та 2-золоті нагороди у середній віковій категорії 11-13 років. Це три вихованки члена Національної спілки художників України та Міжнародної Асоціації художників в Америці, директора школи Володимира Непомнящого - 10 річні Дар’я Батрєва, Любов Буртелей і Таісія Череватенко, 11 років, а також учениця викладача школи, члена Національної спілки художників України Ольги Непомнящої, одинадцятирічна Аріна Резченко.

Викладачі за високопрофесійну роботу з підготовки переможців нагороджені дипломами від голови міжнародного журі конкурсу.

Цей конкурс вперше започаткований Міжнародною Академією Мистецтв, культури та науки м.Париж, Французська Республіка.

Виставка робіт відкрилася саме на Різдво Христове й запропонована глядачам та гостям Парижу й Ніцци, завершиться вона наприкінці січня у Каннах на щорічному Фестивалі мистецтв.

Роботи учнів виконані на різдвяну та новорічну тематику, бо кожна дитина мріє отримати на свята свій подарунок!

Загалом у конкурсі взяли участь понад 2,5 тисячі дітей з усього світу віком від 5 до 16 років. Як кажуть організатори, вже традиційно більш частими учасниками є діти з Китаю та Західної Європи, найрідше - зі Східної Європи.

«Цінно й приємно бути серед кращих, бо наші діти гідно представили Україну, Харківську область та місто Чугуїв, а ЧДХШ ім І.Ю.Рєпіна вкотре визнана кращою.

Будемо й надалі брати участь у конкурсах міжнародного значення та прославляти батьківщину великого Іллі Рєпіна», - наголошує директор закладу Володимир Непомнящий.

В міжнародному призовому активі школи на сьогодні 16 нагород, серед яких 2 бронзові, 4 срібні та 10 золотих медалей, здобутих у країнах Європи - Франції, Словаччині, Італії, Швейцарії.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я