Харківська обласна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким у зв’язку зі смертю Ісаєва Леоніда Олексійовича, Почесного громадянина міста Харкова, депутата місцевих рад та Верховної Ради України кількох скликань, Заслуженого працівника транспорту України.

Серце Леоніда Олексійовича зупинилося на 82 році життя. Весь свій трудовий шлях він присвятив самовідданій праці на благо Харківщини, долучаючись до розбудови місцевого самоврядування. Зробив вагомий внесок у процвітання регіону, будучи народним депутатом України трьох скликань: брав участь у розробці законопроектів стосовно розвитку транспорту.  

Під мудрим та фаховим керівництвом Леоніда Олексійовича впродовж вісімнадцяти років у Харківському метрополітені пріоритетними напрямами діяльності колективу стали автоматика і телемеханіка. Освоєння ряду технічних інновацій дозволило забезпечити повну надійність та безпеку руху електропоїздів, ліквідувати недоліки в роботі.

Леонід Олексійович залишив по собі світлу пам’ять, теплі спогади та багатий доробок масштабних справ на користь усієї громади Харківщини.

Усі, кому пощастило працювати з цією порядною та відданою своїй справі людиною, назавжди збережуть у своєму серці згадку про Леоніда Олексійовича. У цей скорботний час ми всією душею разом з усіма, хто знав, поважав і любив його.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я