Сергій Чернов в ході урочистого прийому у Будинку рад вручив Кубок голови обласної ради команді, яка здобула перше місце в інтелектуальних змаганнях з брейн-рингу, а також призи переможцям в індивідуальних і колективних номінаціях.

Вітаючи присутніх Сергій Чернов підкреслив, що цьогоріч конкурс проводиться вже в сьомий раз, зібравши 372 учасника із 22 районів області.

«У конкурсі традиційно бере участь активна молодь – школярі та студенти з метою підвищення рівня знань у сфері управління та організації влади, а також ті, хто прагнуть отримати неупереджену оцінку своєї ерудиції. До розгляду та аналізу робіт ми залучаємо авторитетних фахівців за кожним напрямом», наголосив Сергій Чернов.

Звертаючись до молоді, він зазначив: «Ви – майбутні депутати, працівники та очільники органів місцевого самоврядування. Саме від вашої позиції і завзятості залежить майбутнє регіону та країни».

Також, голова обласної ради побажав молоді й надалі бути активними громадянами та брати участь у суспільно-політичному житті регіону.

Молодь отримала дипломи і подарунки: за перше місце у персональних номінаціях – електросамокати. Автори робіт, що посіли друге та третє місце – смартфони. Колективні номінації відзначені сертифікатами на відвідування квест-кімнати та настільною грою.

А найкращі команди з брейн-рингу здобули медалі та Кубок голови обласної ради, а також сертифікати на відвідування квест-кімнати й портативні зарядні пристрої.

Відповідно до рішення журі переможцями обласного конкурсу для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!» у 2018 році визначено:

Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада»:

1 місце – Євгенія Метнічук, учениця 11 класу Ізюмської загальноосвітньої школи №10

2 місце – Тетяна Осадча, учениця 6 класу Барвінківської загальноосвітньої школи №2

3 місце – Дар’я Горбунова, учениця 6 класу Харківської гімназії №6 «Маріїнська гімназія»

Кращий індивідуальний письмовий твір на тему «Що таке місцеве самоврядування?»:

1 місце – Анна Харченко, учениця 11 класу Мереф’янського медичного ліцею

2 місце – Аміна Жеглова, учениця 10 класу Первомайської гімназії №3

3 місце – Катерина Шапірова, учениця 10 класу Шевелівського спеціального навчально-виховного комплексу Балаклійського району

Краща індивідуальна письмова робота на тему: «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»:

1 місце – Софія Темрякова, учениця 11 класу Ізюмської ЗОШ №2

2 місце – Кирило Іщук, учень 9 класу Старовірівського ліцею Шевченківської районної ради

3 місце – Ігор Третяк, учень 10 класу Наталинського спеціального навчально-виховного комплексу Красноградського району

Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади:

1 місце – Роман Разіньков, учень 10 класу Люботинської загальноосвітньої школи №4 Харківського району

2 місце – Тетяна Селезньова, учениця 10 класу Харківської загальноосвітньої школи №30

3 місце – Софія Швайка, учениця 7 класу Харківського ліцею №141

Краща колективна письмова робота на тему: «Ми знаємо, як це зробити!»:

1 місце – Вероніка Косінська, Анастасія Каплун, Аліна Власенко – учениці Харківської загальноосвітньої школи №56

2 місце – Анна Григоренко, Юлія Ващенко, Оксана Звягінцева, Максим Шведов, Назар Слюсар – члени «Клубу старшокласників» Близнюківського будинку дитячої та юнацької творчості

3 місце – Андрій Солдатенко, Дарія Антонова, Давид Воронов, Максим Дяченко, Єгор Підкопай – члени учнівської організації «АМОРЕ» Мереф’янської ЗОШ №1 Харківського району

Брейн-ринг серед шкільних та студентських команд Харківської області на тему місцевого самоврядування та організації влади:

1 місце – команда «Не зіграли в ящик» Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця – Віталій Рижков, Олеся Єрган, Софія Решетняк, Анастасія Шалаєва, Станіслав Мінаков, Анна Абраімова, Юлія Андросова

2 місце – команда «New school» Харківської загальноосвітньої школи №135 ім. К. Ф. Ольшанського – Кирило Редькін, Андрій Реуцький, Анастасія Максименко, Олексій Стрельцов, Віталій Сидора, Євгеній Козакевич

3 місце – команда «Нове покоління» Харківського спеціального навчально-виховного комплексу №7 – Костянтин Хмельницький, Дмитро Кошель, Ірина Мозгова, Данило Митяев, Едуард Зазуляк, Віктор Білоус, Єкатерина Кузнєцова, Руслан Резник.

IMG_5462
IMG_5173
IMG_5190
IMG_5245
IMG_5177
IMG_5179
IMG_5180
IMG_5366
IMG_5295
IMG_5195
IMG_5354
IMG_5422
IMG_5361
IMG_5384
IMG_5395
IMG_5339
IMG_5398
IMG_5223
IMG_5392
IMG_5401
IMG_5181
IMG_5315
IMG_5402
IMG_5227
IMG_5407
IMG_5211
IMG_5310
IMG_5256
IMG_5419
IMG_5304
IMG_5465
IMG_5261
IMG_5329
IMG_5287
IMG_5476
IMG_5318
IMG_5320
IMG_5250
IMG_5332
IMG_5284
IMG_5373
IMG_5203
IMG_5208
IMG_5238
IMG_5246
IMG_5262
IMG_5313
IMG_5430
IMG_5323
IMG_5370
IMG_5327
IMG_5344
IMG_5360
IMG_5389
IMG_5364
IMG_5377
IMG_5380
IMG_5382
IMG_5390
IMG_5394
IMG_5400
IMG_5441
IMG_5454
IMG_5470
IMG_5411
IMG_5457
IMG_5428
IMG_5437
IMG_5442

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я