Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в церемонії урочистого засідання Вченої ради Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку.

Засіданню Вченої ради передувало відкриття уніфікованого лабораторного комплексу еколого-енергетичної безпеки, підписання угоди про підготовку університетом фахівців для державної компанії «Укренерго», презентація здобутків вишу за останній рік.

Очільник обласної ради від усіх депутатів привітав науковців зі святом, яке, на його думку, є чудовою нагодою вкотре акцентувати на ключовій ролі науки в розвитку суспільства.

«Динамічне і надзвичайно продуктивне життя в університеті міського господарства, про що свідчать представлені тут результати за невеликий проміжок часу. Ефективна і цілеспрямована команда визначає пріоритети та швидкими темпами рухається до їх втілення», – сказав Сергій Чернов.

За п’ять останніх п’ять років у виші було відкрито 25 нових лабораторій. Впровадження сучасних технологій не зупинятиметься ні на мить, наголошують в університеті. І сертифікація лабораторій – ще один важливий напрям діяльності, аби лабораторії допомагали не лише у навчальному процесі, але й були міцним підгрунтям у науково-дослідницькій сфері.

«Щодо відкриття сьогоднішньої лабораторії, – говорить Сергій Чернов, – то це спрямування для нашої країни як ніколи важливе. На всіх рівнях. Адже економія енергії – заощадження бюджету кожної родини, ефективність роботи бізнесу, збереження ресурсів і надр держави, і насамкінець, це здорова екологія, що важливо не лише сьогоднішнім, але й наступним поколінням».

Сергій Чернов побажав Харківському національному університету міського господарства ім. О. М. Бекетова залишатися законодавцем новітніх тенденцій розвитку архітектурного і будівельного комплексу, транспортних систем та електропостачання регіону.

IMG_9478_
IMG_9425
IMG_9441
IMG_9519
IMG_9447
IMG_9468
IMG_9487
IMG_9498
IMG_9506
IMG_9512
IMG_9526
IMG_9549
IMG_9566
IMG_9412
IMG_9433
IMG_9552
IMG_9555
IMG_9454
IMG_9449
IMG_9491
IMG_9520
IMG_9503
IMG_9542
IMG_9581

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я