Відбулася робоча нарада питань обговорення плану дій в рамках Меморандуму про партнерство у сфері реалізації проекту «Угода Мерів» між Харківською обласною радою та Харківським національним університетом міського господарства імені О. М. Бекетова.

У нараді взяли участь голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна, начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради  Олени Кулик та працівники управління, у складі представників ХНУМГ ім. О. М. Бекетова - проректор університету, професор, д.т.н. Марія Сухонос, директор Центру регіонального розвитку університету, д. е. н., професор Олена Димченко та директор центру підвищення кваліфікації, перепідготовки кадрів і дистанційного навчання ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Валентина Прасол.

Під час обговорень плану роботи в рамках співробітництва на наступний рік, Людмила Немикіна зазначила: «У 2019 році передбачається проведення навчання для старост та представників громад на базі університету ім. Бекетова. Відбуватиметься підготовка фахівців з енергоменеджменту та енергоаудиту. При чому, по завершенню навчання вони отримуватимуть сертифікати, що надають право на експертну діяльність у галузі».

Окрім того,  наступного року передбачається проведення Днів сталої енергії Слобожанщини, під час яких влаштовуватимуться навчальні семінари та зустрічі із учнями, студентами та громадськістю, на яких інформуватимуть про енергоефективність та економне використанні ресурсів. Також проходитимуть тематичні навчальні програми в ефірі мовлення громад.

Довідково: Харківська обласна рада з листопада 2014 року долучилася до ініціативи Європейського Союзу «Угода Мерів» як територіальний координатор, уклавши Угоду з Генеральним Директоратом з Енергетики Європейської Комісії.

Угода Мерів – провідна ініціатива, започаткована Європейським Союзом, котра охоплює місцеві та регіональні органи влади, які беруть на себе добровільні зобов’язання підвищувати енергоефективність та нарощувати використання відновлювальних джерел енергії на своїх територіях. Керуючись цим зобов’язанням підписанти Угоди прагнуть скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 20% до 2020 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

IMG_0157
IMG_0181
IMG_0144
IMG_0166
IMG_0174
IMG_0177
IMG_0147
IMG_0149
IMG_0151
IMG_0183

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я