За участю начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради  Олени Кулик та працівників управління відбулася спільна робоча нарада з фахівцями Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації та виконавців проекту «Ефективна первинна медицина в громаді».

Проектна команда та партнери-бенефіціари проекту презентували його складові та план заходів з реалізації. У свою чергу представники управління надали зворотній зв’язок та декілька порад щодо збільшення ефективності впровадження проекту. Під час засідання сторони також напрацювали дорожню карту подальшого співробітництва та взаємовідносин у рамках проекту.

«Сьогоднішня зустріч вкрай важлива для налагодження комунікації в першу чергу  з фахівцями, які впроваджують медичну реформу, щоб цей проект був її складовою і ми могли спільно посилити роботу та використовувати його саме там, де він потрібен, де це буде найбільш ефективно й актуально», - зазначила Олена Кулик.

Так, за словами менеджера проекту Наталі Бібік, у рамках проекту передбачається:

  • створення та забезпечення функціонування Ресурсного центру, як доступного сучасного простору для проведення семінарів та зустрічей;
  • проведення понад ста тренінгів для управлінської команди ЦПМСД, адміністрації територіальних громад, членів наглядових рад при центрах ПМСД в громадах, для сімейних лікарів, а такождля лікарів сімейної медицини, які зацікавлені у створенні ФОПів;
  • понад 800 годин вебінарів за темами: загальне управління, стратегічне планування, фінансовий менеджмент, управління людськими ресурсами тощо;
  • реалізація Програми міні-грантів для посилення ефективності первинної ланки медицини. А саме 30 міні-грантів, з яких 10 передбаченідля ЦПМСД та амбулаторій загальної практики сімейної медицини (10 тис. евро 1 проект-переможець); 20 міні-грантів для ФОПів-сімейних лікарів (10 тис. евро 1 проект-переможець).
  • проведення Ярмаркок вакансій та просвітницьких кампаній в районах області.

У ході заходу учасники також обговорили план організації та проведення подальших заходів проекту, у тому числі тренінгів для керівників центрів первинної медико-санітарної допомоги та сімейних лікарів і ярмарки вакансій – інтерактивного масового заходу спрямованого на формування позитивного іміджу та популяризації професії сімейного лікаря серед студентів медичних закладів вищої освіти, сприяння працевлаштування студентів та випускників медичних закладів вищої освіти та підвищення мотивації студентів для подальшої роботи у громадах Харківської області.

Довідково. Проект   «Ефективна первинна медицина в громаді» виконується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом, що представлений Європейською Комісією. Строк реалізації проектуи складає 30 місяців.

Виконавцями проекту є Харківська обласна рада у партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування в Харківській області, ГО “Агенція змін “Перспектива” та ГС "Українсько - Німецька Медична Асоціація".

IMG_4336
IMG_4366
IMG_4383
IMG_4365
IMG_4390
IMG_4325
IMG_4333
IMG_4335
IMG_4341
IMG_4342
IMG_4400
IMG_4344
IMG_4348
IMG_4353
IMG_4352
IMG_4354
IMG_4380
IMG_4356
IMG_4373

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я