Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов  разом з керівництвом Кегичівського району та депутатами облради поспілкувався з сільськими та селищними головами району.

Сергій Чернов, зокрема,  ознайомив їх із результатами  соціально-економічного розвитку області. В ході діалогу визначилися також головні проблемні питання для Кегичівщини.

«За підсумками дев’яти місяців, - говорить Сергій Чернов, - маємо позитивну динаміку надходжень. Обласний і зведений бюджети перевиконано. Понадпланово отримаємо 400 мільйонів гривень, що будуть спрямовані на розвиток районів. У плюсі спрацювали шість ключових галузей регіону, насамперед,  газовидобувна. Підвалини на наступний рік закладені добрі».

Сергій Чернов поцікавився, якими є особливо гострі й складні питання для Кегичівського краю, водночас висловивши готовність долучатися до їх розв'язання.

За словами учасників зустрічі, це реконструкція доріг державного значення, яких через район пролягає три, та газифікація населених пунктів,  забезпечення якісного автобусного сполучення та збереження лісосмуг, поводження з бродячими собаками та будівництво очисних споруд.

Голова обласної ради  розгорнуто прокоментував кожен пункт, озвучений головами, й повідомив, що газифікація у Мажарці та Вовківці є у перспективних планах області на наступний рік. А поліпшення якості роботи автоперевізника в районі можливе після створення конкурентних умов для інших підприємців. 

Сергій Чернов  закликав керівників рад району активніше долучастися до конкурсів, що проводяться не лише в області, але й на рівні держави, не тільки вітчизняними, але й міжнародними донорами. Зі свого боку запропонував провести у Кегичівці  круглий стіл за участі фахівців облради,  де буде вичерпно надано інформацію про всі джерела й можливості додаткового фінансування.

Також Сергій Чернов повідомив, що завтра планує підписати розпорядження про скликання чергової сесії облради. У порядку денному близько дев'яноста питань, серед яких бюджет на наступний рік та програма соціально-економічного розвитку.

IMG_8878
IMG_8897
IMG_8835
IMG_8843
IMG_8837
IMG_8845
IMG_8849
IMG_8846
IMG_8850
IMG_8869
IMG_8852
IMG_8861
IMG_8857
IMG_8873
IMG_8875
IMG_8903
IMG_8904
IMG_8910
IMG_8911
IMG_8926
IMG_8913
IMG_8914
IMG_8939
IMG_8950

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я