Сьогодні на Кегичівщині презентовано чотири міні-проекти обласного конкурсу «Разом в майбутнє». На їх втілення було залучено майже 800 тисяч гривень, половина - з обласного бюджету.  Із результатами реалізації задумів громад ознайомився голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Слід зауважити, що цьогорічні проекти-переможці Кегичівщини цілком зорієнтовані на розвиток культури та розкриття дитячих здібностей і талантів.

Так, у Медведівському  ДНЗ облаштовано безпечний ігровий та розвиваючий простір для дошкільнят. Сорок малюків із сіл  Медведівка, Золотухівка і Лозова отримали яскраву і цікаву для дослідження сенсорну кімнату. Там є сухий басейн і шведська стінка,  сенсорні доріжки і м’які модулі, тактильний конструктор і дошки Монтессорі.

У Бесарабівському НВК теж дбають про розвиток творчого потенціалу підростаючого покоління: за ініціативи батьківської ради у навчальному закладі відремонтовано актову залу: замінено підлогу та систему електропостачання,  встановлено енергозберігаючі вікна й двері, шістдесят м’яких стільців,  створено конструкцію та оформлено сцену, придбано музичні інструменти.

Про повернення тепла і затишок у сільському клубі подбали мешканці Крутоярівки. Власне, таку назву вони дали реалізованому проекту, сенсом якого є енергозберігаючі заходи задля обігріву клубу.

«Культурне подвір’я» - міні-проект, втілений у селі Парасковія, супроводжувався облаштуванням паркової зони і території навколо  сільського клубу, у приміщенні якого розміщується також місцева бібліотека.

Гарні умови у закладах освіти та культури, на думку кегичівців, це важлива складова в естетичному вихованні дітей, це те, чого сільським громадам багато років не вистачало.

Оглянувши втілені у селах Кегичівщини  проекти, голова обласної ради подякував місцевим жителям, що ініціювали та фінансово підтримували, за небайдужість.

«За сім років існування обласного конкурсу, - говорить Сергій Чернов, - Кегичівський район підготував 94 проекти. З них конкурсна комісія обрала 26 переможців. Це дозволило залучити близько 4 мільйонів гривень, як відомо, за умовами конкурсу обласна рада профінансувала половину.

З тенденції постійного збільшення кількості подачі заявок на конкурс цілком зрозуміло, що Кегичівський район вже підготовлений до здобуття більш масштабних грантів. Особливо цінним є не лише прагнення, а й реальні дії людей щодо оновлення інфраструктури у галузях культури та освіти. Прикро, що ці напрями у нас часто недофінансовувалися. Настав час змінювати стан речей на краще».  

Як повідомив Сергій Чернов, на наступний обласний конкурс міні-проектів надійшло 602 проекти на 175 мільйонів гривень. Втіливши значну їх частку вже наступного року, вдасться поліпшити життя в селах, а значить, змінювати поступово обличчя районів та регіону в цілому.

IMG_8569
IMG_8571
IMG_8595
IMG_8608
IMG_8585
IMG_8646
IMG_8654
IMG_8598
IMG_8557
IMG_8669
IMG_8679
IMG_8700
IMG_8714
IMG_8734
IMG_8742
IMG_8602
IMG_8613
IMG_8562
IMG_8573
IMG_8579
IMG_8582
IMG_8587
IMG_8593
IMG_8610
IMG_8638
IMG_8719
IMG_8647
IMG_8731
IMG_8751

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я