Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні у Будинку рад провів зустріч із делегацією Посольства Арабської Республіки Єгипет в Україні на чолі з Й.В. Доктором Хоссамом Ельдіном Алі. Сторони обговорили питання щодо суспільно-політичної ситуації в Харківській області, а також визначили подальші напрями співпраці в економічній та науково-освітній сферах.

Як розповів Віктор Коваленко, Харківська область має плідні взаємовідносини із Єгиптом. Окрім того, у 17 закладах вищої освіти навчаються понад шістсот громадян цієї країни.

«Вже вдруге за рік Харківщину відвідує Посол Арабської Республіки Єгипет в Україні. Попередній візит відбувся у квітні в складі єгипетської делегації на чолі з Міністром у справах компаній державного сектору Єгипту. Члени делегації виявили зацікавленість до продукції харківських підприємств важкого машинобудування, зокрема «Туброатому» та «Електроважмашу», як результат- товарообіг зріс на 17%», - сказав він.

Пан Хоссам Ельдін Алі зазначив, що мета його візиту - зустріч зі студентами  для обговорення проблем з якими вони зустрічаються, приїжджаючи на навчання до іншої країни. Так, в рамках візиту він планує відвідати Харківський національний медичний університет, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Харківський національний університет радіоелектроніки.

«Я розпочав свій візит до України саме з Харкова, - зазначає пан посол, - адже саме тут навчається найбільша кількість студентів й відгуки про освітній процес дуже добрі».

Перший заступник голови обласної ради підкреслив, що керівництво області всіляко сприятиме розвитку співпраці у галузі науки та освіти й підтримці іноземних студентів.

«Сподіваємося на подальший розвиток взаємовідносин, зокрема у галузях машинобудування, важкої промисловості, сільського господарства та тваринництва, а також бізнес-співробітництва та збільшення товарообігу.

Нещодавно у Харкові відбувся економічний форум у якому взяли участь 18 послів та більш ніж 150 представників бізнес-ділових кіл. Запрошуємо взяти участь у заході наступного року й делегацію з Єгипту», -  сказав Віктор Коваленко.

Хоссам Ельдін Алі прийняв запрошення до участі в економічному форумі та запевнив, що Єгипет зацікавлений у співпраці у вищезазначених галузях.

IMG_9598
3
IMG_9606
IMG_9633
IMG_9618
IMG_9639
IMG_9628
IMG_9631
IMG_9646
IMG_9645
1
IMG_9687

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я