У Будинку рад відбулося координаційне засідання партнерів-бенефіціарів проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який є одним із переможців програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини».

Нарада пройшла за участю координатора сектору з охорони здоров’я та соціальної політики Делегації Європейського Союзу в Україні Мирослави Дідух та голови постійної комісії з питань бюджету, віце-президенту Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Людмили Немикіної.

В ході засідання учасникам було представлено команду проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», яка перш за все почала розробляти формат та алгоритм подальшої роботи.

Зокрема члени команди погодили з координатором Мирославою Дідух першочергові напрями, а також стратегічні кроки для подальшої реалізації проекту, який складатиметься з чотирьох компонентів, а саме:

  • Створення ресурсного центру – доступного сучасного простору для проведення семінарів, зустрічей, обговорень, а також місця роботи проектної команди;
  • Навчально-методичної складової, що включатиме в себе спеціалізовані тренінги та вебінари із залученням українських та міжнародних експертів, навчальні поїздки Україною та за кордон;
  • Адвокаційної кампанії з питань медичної реформи, що включатиме проведення медичних ярмарок;
  • Надання на конкурсних умовах міні-грантів громадам області для покращення матеріальної бази та придбання спецобладнання.

Крім того, Людмила Немикіна нагадала присутнім, що 17 жовтня у Пісочинській громаді відбудуться загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, де представникам громад Харківщини буде презентовано цей проект.

Реалізація проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» розпочалася з вересня поточного року і триватиме 2,5 роки. Загальний бюджет проекту – 501 тис 378 євро, співфінансування з обласного бюджету складе 60 тис 165 євро.

IMG_2970
IMG_2979
IMG_2990
IMG_2993
IMG_2982
IMG_2985
IMG_2995
IMG_2986
IMG_2975
IMG_3002
IMG_2973
IMG_3007
IMG_2974
IMG_3003
IMG_2988
IMG_3005

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я