У Будинку рад відбулося координаційне засідання партнерів-бенефіціарів проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», який є одним із переможців програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини».

Нарада пройшла за участю координатора сектору з охорони здоров’я та соціальної політики Делегації Європейського Союзу в Україні Мирослави Дідух та голови постійної комісії з питань бюджету, віце-президенту Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Людмили Немикіної.

В ході засідання учасникам було представлено команду проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», яка перш за все почала розробляти формат та алгоритм подальшої роботи.

Зокрема члени команди погодили з координатором Мирославою Дідух першочергові напрями, а також стратегічні кроки для подальшої реалізації проекту, який складатиметься з чотирьох компонентів, а саме:

  • Створення ресурсного центру – доступного сучасного простору для проведення семінарів, зустрічей, обговорень, а також місця роботи проектної команди;
  • Навчально-методичної складової, що включатиме в себе спеціалізовані тренінги та вебінари із залученням українських та міжнародних експертів, навчальні поїздки Україною та за кордон;
  • Адвокаційної кампанії з питань медичної реформи, що включатиме проведення медичних ярмарок;
  • Надання на конкурсних умовах міні-грантів громадам області для покращення матеріальної бази та придбання спецобладнання.

Крім того, Людмила Немикіна нагадала присутнім, що 17 жовтня у Пісочинській громаді відбудуться загальні збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, де представникам громад Харківщини буде презентовано цей проект.

Реалізація проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» розпочалася з вересня поточного року і триватиме 2,5 роки. Загальний бюджет проекту – 501 тис 378 євро, співфінансування з обласного бюджету складе 60 тис 165 євро.

IMG_2970
IMG_2979
IMG_2990
IMG_2993
IMG_2982
IMG_2985
IMG_2995
IMG_2986
IMG_2975
IMG_3002
IMG_2973
IMG_3007
IMG_2974
IMG_3003
IMG_2988
IMG_3005

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП