Сьогодні за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленко в Обласному диспансері радіологічного захисту населення відбулося чергове засідання оперативного штабу з питань реконструкції та капремонту будівлі медичного закладу.

Під час зустрічі було проведено комплексну перевірку всіх видів робіт, а саме: виконання встановлених проектом обсягів робіт, їх якість, виявлення та усунення порушень, а також контроль над дотриманням графіку.

За словами Віктора Коваленко, реконструкція комплексу корпусів лікарні йде згідно визначених термінів: «Станом на сьогоднішній день диспансер повністю готовий до запуску системи опалення. Проведено всі роботи з заміни стояків каналізації, холодної та гарячої води по всім чотирьом поверхам лікувального корпусу».

Наразі добігає кінця ремонт підвалу лікарні та приміщень четвертого поверху, де розташовані операційний блок і реанімація. А також, розпочато роботи по капітальному відновленню покрівлі складу та овочесховища.

Крім того, перший заступник голови обласної ради підкреслив, що на початку ремонтних робіт не було передбачено необхідних за сучасними стандартами пандусу для інвалідів: «Ситуація виправлена, в завдання на проектування включені роботи по улаштуванню пандусу біля центрального входу диспансеру».

В ході наради також було узгоджено конструкцію утеплення віконних укосів і перевірено оновлену систему вентиляції, котра була виконана в повному обсязі.

Обласний спеціалізований диспансер надає медичну допомогу при різних захворюваннях людям, які мають статус постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають як в Харкові, так і в районах області. Також надається медична допомога чорнобильцям Донецької і Луганської областей.

В середньому за рік у поліклініці обстежуються 95 тис осіб, близько 6 тис осіб отримують стаціонарне лікування. Диспансер розрахований на 260 ліжок.

Цього року у закладі планується зробити капітальний ремонт приміщень санвузлів усіх поверхів будівлі лікувального корпусу, заміну підлоги, інженерних та електричних мереж, систем холодного і гарячого водопостачання та каналізації підвалу, реконструкцію фасаду та заміну покрівлі.

IMG_2960
IMG_2941
IMG_2735
IMG_2765
IMG_2851
IMG_2826
IMG_2747
IMG_2758
IMG_2919
IMG_2870
IMG_2784
IMG_2766
IMG_2903

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я