Засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму відбулося  у Будинку рад під головуванням Валерії Мураєвої.

Під час засідання члени комісії розглянули та затвердили перелік футбольних полів із штучним покриттям, що будуть збудовані у районах області.

Як повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту, Кабміном була прийнята постанова від шостого вересня 2017 року, що передбачала фінансування понад 8 млн грн з державного бюджету на будівництво футбольних полів із штучним покриттям. Протягом 2017-2018 років на Харківщині були збудовані 11 спортивних майданчиків із синтетичним покриттям.

У серпні цього року  Порядку використання коштів, передбачених для будівництва футбольних полів було внесено зміни й Харківській області передбачено 20 млн 709 тис грн на їх спорудження у 2018 році.

Пропозиції для будівництва були зібрані від районних держадміністрацій, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад й сформовано перелік із 23 пропозицій щодо включення об’єктів до фінансування за рахунок коштів державного бюджету, передбачених для будівництва футбольних полів із штучним покриттям.

IMG_3853
IMG_3854
IMG_3856
IMG_3850
IMG_3864
IMG_3876
IMG_3871

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я