Засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму відбулося  у Будинку рад під головуванням Валерії Мураєвої.

Під час засідання члени комісії розглянули та затвердили перелік футбольних полів із штучним покриттям, що будуть збудовані у районах області.

Як повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту, Кабміном була прийнята постанова від шостого вересня 2017 року, що передбачала фінансування понад 8 млн грн з державного бюджету на будівництво футбольних полів із штучним покриттям. Протягом 2017-2018 років на Харківщині були збудовані 11 спортивних майданчиків із синтетичним покриттям.

У серпні цього року  Порядку використання коштів, передбачених для будівництва футбольних полів було внесено зміни й Харківській області передбачено 20 млн 709 тис грн на їх спорудження у 2018 році.

Пропозиції для будівництва були зібрані від районних держадміністрацій, міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад й сформовано перелік із 23 пропозицій щодо включення об’єктів до фінансування за рахунок коштів державного бюджету, передбачених для будівництва футбольних полів із штучним покриттям.

IMG_3853
IMG_3854
IMG_3856
IMG_3850
IMG_3864
IMG_3876
IMG_3871

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП