ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА
ІV сесія V скликання

Р І Ш Е Н Н Я

Від «14» липня 2006р.
Про звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо стабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні

Підтримуючи пропозицію фракції Партії регіонів про звернення обласної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо стабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні, враховуючи те, що обласна рада забезпечує спільні інтереси територіальних громад області, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» обласна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти звернення депутатів Харківської обласної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо стабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні (додається).
2. Направити зазначене звернення до Президента України, Верховної Ради України, а також в обласні та міські (міст Києва та Севастополя) ради.
3. Звернення та виступ голови обласної ради Салигіна В.В. оприлюднити у засобах масової інформації.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою (Бервено С.М.).

Голова обласної ради

В. Салигін

З В Е Р Н Е Н Н Я
до Президента України та Верховної Ради України

Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!
Вельмишановний Олександре Олександровичу!
Шановні народні депутати України!

До подій у Верховній Раді України прикута увага українського народу та всього демократичного світу. Адже саме сьогодні закладається логіка подальшого розвитку нашого суспільства: буде воно суспільством творчої злагоди чи руйнівного розбрату – ще одного осередку нестабільності на Європейському континенті.

Протягом століть Україні не вдавалося гідно відповісти на подібні історичні виклики. Навіть спільні загрози не ставали для її політичних еліт стимулом до пошуку спільної мови, або ж об’єднання ставалося надто пізно. Так українська нація втрачала свої набуття й була змушена починати все з чистого аркуша.

Сьогодні кожна зі сторін має аргументи на свою користь. Тому ключ до розв’язання проблеми знаходиться, передусім, у політичній площині. Або Ви – народні обранці – покладете національні інтереси в основу своєї діяльності, сформуєте керівництво парламенту та дійовий уряд і таким чином продемонструєте народові та європейській спільноті приклад консолідації, що покладе початок процесу консолідації всього українського суспільства. Або наша країна знов буде покладена на вівтар особистих політичних амбіцій та дискредитує свою відданість європейським цінностям і традиціям парламентаризму. Не можуть окремі політики виступати від імені народу України.

Люди живуть надією на краще життя. Віримо, Вам вистачить політичної волі та мудрості, аби спільними зусиллями втілити мрію мільйонів Ваших виборців про сильну, заможну, демократичну, шановану в світі Україну.

Харківська обласна рада підтримує дії антикризової коаліції по налагодженню конструктивної роботи Верховної Ради України і висунення кандидатури Віктора Януковича на пост Прем’єр-міністра України.

Прийнято рішенням IV сесії
обласної ради V скликання
від 14 липня 2006 року

Голова обласної ради       В. Салигін


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я