Вельмишановні народні депутати України!

26 березня 2006 року Ви отримали з рук українського народу довіру бути його повноправними представниками у вищому законодавчому органі державної влади.

Громадяни України вірили, що Ви з перших днів роботи у Верховній Раді України спрямуєте свої зусилля на зміцнення нашої держави, розбудову громадянського суспільства, відстоювання інтересів людей.

В той же час, всупереч своїм обіцянкам, забувши про свій статус, свою честь, ви більше трьох місяців вели боротьбу за право називатися владою. В результаті Україна сьогодні балансує між громадським порозумінням і громадським протистоянням.

Підтримуючи звернення учасників антикризової коаліції до народу України, політичних партій і громадських організацій від 11.07.2006р., ми виходимо з того, що громадяни втомилися від безвідповідальності влади. Вони щоденно вимагають від нас відповіді на питання, скільки коштуватимуть газ, світло і тепло. Ми відповіді не знаходимо.

На сьогодні в Верховній Раді офіційно проголошено про створення антикризової коаліції, обрано керівництво цього вищого законодавчого органу, розпочато планову роботу по формуванню уряду держави.

Ми розуміємо, сьогодні ніхто не може бути байдужим. Досить нас годувати пустими обіцянками і займатись голим популізмом і далі розколювати суспільство на своїх та чужих. Створена антикризова коаліція підтвердила, що у Верховній Раді є сили, які заради миру, стабільності, розвитку, прогресу і демократії можуть поступитися своїми політичними амбіціями.

Ми, депутати Чугуївської міської ради Харківської області, розділяємо ці цінності і запевняємо: «ми вибираємо громадський мир!»

Пам’ятайте, Україна у нас одна і кожен з нас є її громадянином. Ми всі українці і маємо цим пишатися.

Депутати Чугуївської міської ради Харківської області

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я