«Держпром: кроки в історії» - такий фотоальбом створено до 90-річчя знакової для Харкова споруди. Він вийшов у серії «Архітектура. Події. Люди» під редакцією кандидата економічних наук, депутата обласної ради V – VI скликань Миколи Чехунова.

Пам'ятка архітектурного конструктивізму іменується тепер як виробничо-експлуатаційне підприємство «Держпром», яке очолює Микола Чехунов. Він подарував ювілейне видання Музею місцевого самоврядування Харківщини.

У передмові цитуються слова академіка Агатангела Кримського, сказані про український хмарочос 20-х років: «Вважаю, що потрібне увіковічення цього будівництва книгою, фотоальбомом».

Науковці і письменники присвятили Держпрому чимало сторінок, а 2018 року втілилася давня ідея по-новому. Подарункове видання та пам'ятні медіа, присвячені Держпрому, були презентовані в Музеї місцевого самоврядування Харківщини напередодні Дня області за участі першого віце-президента – виконавчого директора Асоціації органів місцевого самоврядування Харківщини Миколи Тітова.

8
4
9
2
1

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП