Основну мету поїздки до Валківського району голова обласної ради Васілій Салигін пояснив прагненням взяти участь у нараді з питань продовження будівництва ліцею імені Масельського. У рамках поїздки він також відвідав деякі інші навчальні заклади району, поспілкувався з директорами шкіл сіл Олександрівка, Сидоренкове та Сніжків.

Будівництво ліцею імені Масельського триває понад 15 років. Здано в експлуатацію лише першу чергу будівлі. Основна проблема - проект будівництва ліцею застарів і вимагає кардинальних змін, які необхідно зробити в рамках наявного фінансування. Васілій Салигін порадив збалансувати проект будівлі відповідно до вимог сучасності та пообіцяв директору ліцею Вірі Грєховій найближчим часом допомогти у будівництві школи.

В Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ст., за словами директора Валентини Житкової, два актуальних питання – недобудований актовий зал та недостатня кількість меблів. Будівництво продовжується лише за рахунок коштів, які виділяє місцеве ПСП «Нове життя», батьківських внесків та спонсорської допомоги.

Скрутна ситуація у селі Сидоренкове. Сільський голова Микола Неділько розповів, що СВК «Надія» в стані занепаду, Будинок культури незабаром стане зовсім непридатним для проведення там будь-яких заходів, ФАП не працює, а дитячий садочок закритий (при тому, що 18 дітей потребують дошкільної освіти).

Оглянувши Сидоренківську школу, голова обласної ради виділив серйозний підхід до методичної роботи викладацького складу. Крім того, він пообіцяв вивчити звернення директора школи, яка просить допомогти школі у придбанні автобусу та комп’ютерного класу, встановленні автономного опалення та водопостачання.

Після спілкування з директорами шкіл Васілій Салигін зізнався, що був вражений надзвичайно відповідальним і безкорисним ставленням керівників шкіл до своєї роботи.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я