Про це голова обласної ради Васілій Салигін заявив 6 липня у Валківському районі, перебуваючи там з робочою поїздкою. Він пояснив це тим, що неможливо вивчити проблеми і потреби жителів області, не спілкуючись з ними безпосередньо.

В. Салигін ознайомився з роботою Юліївського нафтогазопромислу ГПУ «Харківгазвидобування». Начальник ГПУ Григорій Сушко розповів, що площа Юліївського родовища на сьогодні складає 25 км. На сьогодні Юліївський нафтогазовий промисел розробляє чотири родовища (Юліївське, Наріжнянське, Безлюдівське, Скворцівське). Загальний фонд становить 76 свердловин. Добовий видобуток газу по промислу складає 2,5 млн. м, нафти – 50 т, пропан-бутану – 50 т, газового конденсату – 110 т. На промислі працює 497 чоловік.

Як зазначив Васілій Салигін, суттєвих проблем у роботі промислу немає. Але необхідно, щоб у Харківської області були певні пільги, які мають інші регіони, зважаючи на їхню специфіку. Приміром, курортні міста живуть за рахунок туристичного бізнесу, прикордонні регіони користуються пільгами при перетині кордону. «Харківська область, у якій добувають газ, повинна теж стимулюватись», - підкреслив він.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я