Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у прямому ефірі програми «Тема дня» прокоментував хід підготовчих робіт та плани щодо будівництва нової будівлі Обласного центру онкології.

Як зазначив голова обласної ради, «нинішні умови в Обласному центрі онкології, м’яко кажучи, незадовільні, як для пацієнтів, так і для персоналу. На черговому  пленарному засіданні, яке відбудеться 30 серпня, переконаний, депутати дадуть згоду розпочати підготовчі роботи та будівництво на об’єкті, що розпочнеться вже наступного року».

За словами Сергія Чернова, фахівці на даному етапі оцінюють зведення сучасного комплексу, яким має стати Обласний центр онкології, орієнтовно у 300 млн грн.

«Задача – зробити це якомога швидше та обладнати приміщення найсучаснішим устаткуванням, створити необхідні умови лікування пацієнтам та праці для медичного персоналу. Думаю, протягом трьох років це можна зробити, якщо збережуться існуючі тенденції із наповненням бюджету області», - вважає очільник облради.

Він також не відкидає можливості залучення допомоги міжнародних донорів, готових надавати допомогу коштами або обладнанням. Зокрема з цього питання є порозуміння із Європейським інвестиційним банком.

«Ми також будемо звертатися до Державного фонду регіонального розвитку, щоб цей проект отримав спільне фінансування державного та регіонального бюджетів», - додав Сергій Чернов.

IMG_6776
IMG_6698
IMG_6738
IMG_6726
IMG_6782
IMG_6745
IMG_6751
IMG_6759
IMG_6705
IMG_6778
IMG_6781
IMG_6700

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я