Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів координаційне засідання партнерів-бенефеціарів проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», що є одним із переможців програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини».

Участь у нараді взяли представники організацій, що реалізовуватимуть проект: Харківської обласної ради, Асоціації органів місцевого самоврядування в Харківській області, Громадської організації "Агенція змін “Перспектива” та Громадської спілки "Українсько-Німецька Медична Асоціація".

За словами Сергія Чернова, "проект складатиметься з чотирьох компонентів: створення Ресурсного центру - доступного сучасного простору для проведення семінарів, зустрічей, обговорень, а також місця роботи проектної команди; друге - навчально-методична складова: спеціалізовані тренінги та вебінари із залученням українських та міжнародних експертів, навчальні поїздки Україною та за кордон; адвокаційна кампанія з питань медичної реформи, що включає проведення медичних ярмарок; надання на конкурсних умовах міні-грантів громадам області для покращення матеріальної бази та придбання спецобладнання".

Присутні визначили першочергові завдання на вересень та обсяг організаційних робіт. Передбачається, що на пленарному засіданні 30 серпня рішенням сесії обласна рада уповноважить Сергія Чернова підписати контракт та створити Координаційну раду проекту.

Реалізація проекту розпочнеться з вересня поточного року формуванням команди і триватиме 2,5 роки. Загальний бюджет його - 501 тис 378 євро, співфінансування з обласного бюджету складе 60 тис 165 євро.

IMG_6479
IMG_6439
IMG_6461
IMG_6467
IMG_6471
IMG_6474
IMG_6483
IMG_6485
IMG_6495
IMG_6532

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я