3 липня в Москві в будинку мерії відбувся Круглий стіл «Росіяни України. Майбутнє, що визначається сьогодні», у якому взяв участь Васілій Салигін. У роботі круглого столу, організатором якого виступив інститут країн СНД, брали участь провідні політики, політологи й учені з Росії й України директор Інституту країн СНД, депутат Державної Думи РФ Костянтин Затулін, директор Інституту етнологіі й етнографії Валерій Тишков. Учасники круглого столу обговорили питання, що стосуються росіян, що проживають на території України. А також проблему російської мови й відносин між України з Росією.

Виступаючи перед тими, що зібралися, голова Харківської обласної ради Васілій Салигін нагадав про те, яку роль грала Харківська область в економічному й культурному житті Радянського Союзу. Поява границі між Росією й Україною викликала шок у більшості жителів Харківщини, що мають численні родинні зв’язки з Білгородською областю й Росією взагалі. З огляду на сформовану ситуацію, була створена Рада керівників прикордонних областей Росії й України, а також Російсько-український університетський консорціум, який можна розглядати, як нову платформу діалогу російської й української культур.

Завершуючи свій виступ, Васілій Салигін завірив учасників круглого стола, що Харківська обласна рада буде робити все від нього залежне, щоб зробити Харківщину центром російсько-українських відносин в економічному, політичному й, у першу чергу, культурному плані.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я