У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО. Участь у засіданні взяли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови облради Віктор Коваленко та заступник голови Володимир Скоробагач.

Депутати розглядали питання  погодження проектів будівництва закладів охорони здоров’я, що можуть будуватися за рахунок субвенції з державного бюджету.

Так, з державного бюджету було виділено субвенцію Харківській області у розмірі 200 млн грн для будівництва нових амбулаторій загальної практики - сімейної медицини цього року.

За словами представників департаменту капітального будівництва облдержадміністрації, «в цьому році планується розпочати будівництво тридцяти амбулаторій. Всі 30 проектів мають містобудівні умови. Вже підготовлено перелік проектів будівництва. Проведена велика робота з проектування й затверджена єдина схема амбулаторій. Одна амбулаторія в цілому (з житлом для лікаря, благоустроєм й обладнанням, мережами, автомобілем), коштуватиме близько десяти мільйонів гривень. Отже, будівництво буде здійснюватися із залученням співфінансування з обласного та місцевих бюджетів».

Будівництво тридцяти об’єктів буде реалізовано вже в цьому році, таким чином, в кожному районі області з'явиться нова амбулаторія.

Як підкреслив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, субвенція для будівництва цих амбулаторій вже надійшла до бюджету Харківської області. Й питання необхідно підтримати, щоб якомога швидше розподілити кошти по районам і громадам, й вони вже з вересня зможуть приступити до будівництва.

Після детального розгляду питання члени профільної комісії  погодили проекти будівництва закладів охорони здоров’я, що можуть будуватися за рахунок субвенції з державного бюджету.

IMG_7671
IMG_7627
IMG_7650
IMG_7630
IMG_7679
IMG_7612
IMG_7643
IMG_7636
IMG_7657
IMG_7628
IMG_7651
IMG_7616
IMG_7642
IMG_7581
IMG_7663
IMG_7677
IMG_7594
IMG_7659
IMG_7600

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я