Про це повідомив депутатам начальник Управління культури і туризму в ході засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту, культури та туризму. Участь у засіданні також взяв перший заступник голови облради Віктор Коваленко.

У проекті встановлення інформаційних щитів  зазначено, що на них буде розміщена цікава, насамперед гостям міста, інформація про об’єкти туризму і культури, що є у Харкові  – мапа, QR-код, довідкова інформація, фото тощо.

На думку начальника Управління культури і туризму облдержадміністрації Олега Яцини, «це дозволить мешканцям та гостям міста дізнатись про розташування та історію культурних й архітектурних пам’яток Харкова, місць дозвілля. Ідея досить актуальна для нашої області та  сприятиме розвитку туризму».

Вже цьогоріч передбачено встановлення одинадцяти інформаційних табло на визначних  та багатолюдних місцях Харкова. З обласного бюджету з цією метою виділять фінансування у розмірі понад 30 тисяч гривень.

Так, інформаційні щити будуть встановлені біля Держпрому, Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості, Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, Художнього музею, ХНАТОБу, Харківського історичного музею, Харківського державного академічного театру ляльок, на Залізничному та двох Автовокзалах та у сквері «Стрілка».

Члени постійної комісії погодили перелік місць для встановлення щитів та підтримали винесення питання до розгляду на пленарному засіданні.

IMG_3494
IMG_3496
IMG_3482
IMG_3484
IMG_3499
IMG_3537
IMG_3503
IMG_3487
IMG_3506
IMG_3526
IMG_3508
IMG_3511
IMG_3516
IMG_3521
IMG_3532
IMG_3527

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я