Голова Харківської обласної ради, Президент Української асоціації  районних та обласних рад Сергій Чернов сьогодні взяв участь у відео-конференції з головами обласних рад на тему «Планування, фінансування та інституційне забезпечення регіонального розвитку», що відбулась у Києві.

Сергій Чернов вважає, що при формуванні державної регіональної політики, обов’язково треба враховувати думку самих регіонів. Це стане запорукою успіху та позитивного соціально-економічного розвитку.

«У питанні формування регіональної політики, мають брати участь місцеві ради, а не тільки центральні органи виконавчої влади. Кожен регіон – це свої особливості. Треба мати чітке розуміння як їх ефективно реалізовувати», — зазначив голова облради.

Крім того, він акцентував увагу на необхідності аналізу кращих практик  та дотримання наукового підходу у виробленні стратегічних документів регіонального розвитку. Водночас, на його думку, має робитись опора на уніфікований нормативно-правовий фундамент.

Довідково. Онлайн відео-конференція на тему «Планування, фінансування та інституційне забезпечення регіонального розвитку» організована Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Мінрегіоном та Групою радників з підтримки впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD з Європою».

IMG_2916-1024x682
IMG_2928-1024x682
IMG_2942-1024x682
IMG_2923-1024x682

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я