Сьогодні на базі стадіону «Динамо-Арена» Харківського національного університету внутрішніх справ стартував чемпіонат України з футболу серед дитячо-юнацьких команд вищої ліги U-15 та U-17.

У церемонії відкриття взяли участь перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко та ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко.

Віктор Коваленко привітав юних футболістів з початком змагань, підкресливши, що Харківська область є гарною площадкою для проведення заходів такого рівня та наголосив, що школа футболу на Харківщині була і залишається однією з кращих в країні.

«Футбол надзвичайно цікавий вид спорту, який всебічно розвиває людину фізично, а командна гра загартовує характер і волю. Я вірю в те, що ви, наше молоде покоління, покажете дуже високі результаті у спорті. Бажаю, щоб турнір для вас пройшов успішно, щоб в майбутньому ви стали, як мінімум чемпіонами України, Європи, володарями кубків і, щоб ви завжди йшли до перемоги» – сказав перший заступник голови облради та побажав найсильнішій команді перемогти в чесній боротьбі.

У чемпіонаті України з футболу взяли участь чотири дитячо-юнацькі команди вищої ліги з міста Харкова та Одеси, а також дві дитячі команди Харківського державного училища фізичної культури. Почесні гості вручили капітанам та воротарю кожної команди пам’ятні подарунки – футбольні м’ячі та дипломи.

IMG_6671
IMG_6423
IMG_6510
IMG_6548
IMG_6463
IMG_6680
IMG_6705
IMG_6611
IMG_6720
IMG_6793
IMG_6877

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я