Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов спільно з керівництвом ПАТ «Украгазвидобування» обговорив способи взаємодії та можливі механізми залучення додаткових інвестицій з боку видобувної компанії для відновлення та будівництва місцевих доріг. Участь у нараді взяли представники Служби автомобільних доріг, облавтодору, департаментів екології, капітального будівництва та ЖКГ облдержадміністрації.

За словами директора з земельних відносин Філії бурового управління «Укрбургаз» ПАТ «Укргазвидобування» Володимира Соколовського, цьогоріч компанією заплановане буріння на Харківщині 46 свердловин. Додаткові інвестиції від «Укргазвидобування» надходитимуть саме у ті громади, на території яких здійснюватимуться роботи.

«Прагнемо вибудувати партнерські і взаємовигідні відносини з усіма зацікавленими сторонами. Ми працюємо в конкретних районах, а отже, маємо бути соціально відповідальними. У деяких сільських радах немає потреби спрямовувати кошти на ремонт доріг. У таких випадках угоди соціального розвитку проектуватимуться на реконструкцію дахів, ФАПів чи інші важливі для громади об’єкти».

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов запевнив у тому, що регіон запропонує зручний механізм освоєння інвестицій видобувної компанії:

«До наявних коштів Дорожнього фонду, 5% рентної плати за користування надрами для видобутку газу, Харківщина отримує додаткове джерело інвестицій на відновлення шляхів. Це, з одного боку, сприятиме виконанню урядової програми досягнення нашою державою енергонезалежності. З іншого – допоможе регіону швидше модернізувати дорожню інфраструктуру».

В ході сьогоднішньої наради ухвалене рішення про створення в районах робочих груп, що координуватимуть на місцях договірні відносини та власне реконструкцію автошляхів. Також Сергій Чернов доручив підготувати рамкову угоду між «Украгазвидобування» та дорожніми службами.

IMG_9633_
IMG_9628
IMG_9632
IMG_9635
IMG_9638
IMG_9679
IMG_9639
IMG_9669
IMG_9648
IMG_9654
IMG_9658
IMG_9661

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я