Низка змін запланована у обласній програмі розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2018 рік. Про це стало відомо у ході засідання постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти та духовності, що відбулось сьогодні у Будинку рад за участі першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.

Під час  засідання члени комісії погодили винести питання про внесення змін до обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2018 рік до розгляду на пленарному засіданні сесії обласної ради.

За словами директора Департаменту науки і освіти ХОДА Лариси Карпової, «проект рішення про внесення змін до програми розроблено з метою підвищення якості надання природничо-математичної освіти, зміцнення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти тощо. Одним із пріоритетних напрямів є інклюзивна освіта, оскільки її запровадження має забезпечити реалізацію рівних прав дітей з особливими освітніми потребами на здобуття освіти відповідно до їхніх здібностей та індивідуальних можливостей».

Так, цього року у районах області створюватимуться інклюзивно-ресурсні центри, а у школах – ресурсні кімнати та медіатеки. Орієнтовні обсяги фінансування на впровадження цих заходів передбачаються з обласного бюджету у розмірі 6,8 млн грн., з місцевих бюджетів – понад 19 млн грн.

На будівництво фізкультурно-оздоровчих комплексів, оснащення спортивних майданчиків для проведення спортивно-масових заходів передбачають виділити кошти у розмірі 55 млн 213 тис грн. Крім того, на обладнання кабінетів комп’ютерною технікою, мультимедійним обладнанням, навчальними кабінетами, лабораторіями цього річ виділять 2 млн 200 тис грн. 

Також, з метою підвищення якості надання природничо-математичної освіти, необхідним обладнанням оснащуватимуться навчальні кабінети хімії, біології, фізики, географії та математики. На це з обласного бюджету цього року будуть виділені кошти у розмірі 600 тис грн.

Загальне ж фінансування обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» цього року складатиме понад 400 млн. грн. З них, субвенція з державного бюджету – 153,9 млн грн., кошти з обласного бюджету – 165,7 млн.грн., місцевих бюджетів – 89,5 млн.грн., інших джерел – 3,5 млн. грн.

  

IMG_0462
IMG_0421
IMG_0418
IMG_0402
IMG_0424
IMG_0429
IMG_0439
IMG_0455
IMG_0440
IMG_0396

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я