Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів засідання робочої групи з питань підготовки і проведення в регіоні Х Молодіжного форуму АЄПР. У заході взяли участь керівники провідних вишів, фахівці обласної ради.

Як нагадав Сергій Чернов, захід проводиться з 2009 року під егідою Цільової групи АЄПР з питань зовнішніх кордонів. У попередні роки Форум відбувався в Італії Фінляндії, Греції та Сербії.

Минулого року голова Харківської облради під час візиту до регіону Південна Карелія (Фінляндія) взяв участь у церемонії закриття ІХ Форуму, який проходив у місті Лаппеєнранта 21-25 серпня. Того ж дня він взяв участь у Х Ювілейному засіданні Цільової групи АЄПР з питань зовнішніх кордонів, під час якого запропонував провести наступний, Х Молодіжний форум АЄПР у Харківській області.

«Таким чином, - говорить Сергій Чернов, звертаючись до учасників робочої групи, - Харківщині надана честь проведення вперше в Україні, ювілейного форуму АЄПР у період з 20 по 25 серпня 2018 року. Це рішення ухвалила Генеральна асамблея АЄПР.

Тема цьогорічного форуму – «Збереження природної, історичної та культурної спадщини в прикордонних регіонах», що співпадає із тематикою оголошеного в Європі та Україні 2018 року, як Року культурної спадщини».

Під час сьогоднішнього засідання робоча група обговорила план підготовки та проведення форуму на Харківщині, детально зупинившись на заходах Форуму. Передбачається, що він відбуватиметься на базі ХНУ ім.В.Н.Каразіна, ХНУМГ ім.О.М.Бекетова, ХНЕУ ім. Семена Кузнеця. Крім того, запланована подорож учасників Форуму Харківською областю «Перлини Слобожанщини».

Молодіжний форум АЄПР традиційно складається з низки лекцій та презентацій провідних експертів з питань транскордонного співробітництва та регіональної політики, навчальних семінарів, стратегічних дебатів і круглих столів за участі учасників з європейських держав, які пройшли попередній відбір. Окремий день відводиться для презентації учасниками форуму своїх прикордонних регіонів та ознайомчих екскурсій в приймаючому регіоні.

IMG_1143_м
IMG_1144
IMG_1147
IMG_1150
IMG_1151
IMG_1154
IMG_1155
IMG_1158
IMG_1160
IMG_1165
IMG_1174
IMG_1176
IMG_1177
IMG_1194
IMG_1183
IMG_1196
IMG_1203
IMG_1204
IMG_1214

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я