Провайдером проекту на Харківщині виступатиме обласна рада. Про це йшлося під час сьогоднішньої зустрічі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з генеральним директором Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Олександром Покришкою, що відбулася у Києві. Порушувалися питання розвитку малого і середнього підприємництва на селі.

Учасники зустрічі, серед яких голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмила Немикіна, начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик обговорили шляхи і перспективи розвитку малого і середнього підприємництва, підвищення рівня індивідуальної зайнятості на селі, в тому числі, створення фермерських господарств і сімейних підприємств.

Сергій Чернов запевнив генерального директора Українського державного фонду підтримки фермерських господарств у тому, що на Харківщині дбають про розвиток сільської кооперації та усвідомлюють переваги модернізації аграрного виробництва, що матиме не лише додану вартість, а й постійних споживачів.

«Оскільки відродження села – один з головних пріоритетів нашої діяльності, Харківська обласна рада не тільки зацікавлена в реалізації подібних проектів на території регіону, а й докладатиме до успішного втілення максимум зусиль. Адже це запорука створення нових робочих місць на селі, розширення спектру індивідуальної зайнятості, нова якість вітчизняного аграрного продукту», - зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

13 вересня 2017 року Уряд схвалив Концепцію розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки. Концепція спрямована на розвиток малого і середнього бізнесу в селах; збільшення кількості робочих місць, що будуть створювати фермери; зростання питомої ваги продукції, яку виробляють фермерські господарства, в ВВП аграрної галузі з поточних 6-8% до 12%.

IMG_0985
IMG_0990
IMG_0994
IMG_0995
IMG_0997

 


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП