Провайдером проекту на Харківщині виступатиме обласна рада. Про це йшлося під час сьогоднішньої зустрічі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з генеральним директором Українського державного фонду підтримки фермерських господарств Олександром Покришкою, що відбулася у Києві. Порушувалися питання розвитку малого і середнього підприємництва на селі.

Учасники зустрічі, серед яких голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради Людмила Немикіна, начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Кулик обговорили шляхи і перспективи розвитку малого і середнього підприємництва, підвищення рівня індивідуальної зайнятості на селі, в тому числі, створення фермерських господарств і сімейних підприємств.

Сергій Чернов запевнив генерального директора Українського державного фонду підтримки фермерських господарств у тому, що на Харківщині дбають про розвиток сільської кооперації та усвідомлюють переваги модернізації аграрного виробництва, що матиме не лише додану вартість, а й постійних споживачів.

«Оскільки відродження села – один з головних пріоритетів нашої діяльності, Харківська обласна рада не тільки зацікавлена в реалізації подібних проектів на території регіону, а й докладатиме до успішного втілення максимум зусиль. Адже це запорука створення нових робочих місць на селі, розширення спектру індивідуальної зайнятості, нова якість вітчизняного аграрного продукту», - зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

13 вересня 2017 року Уряд схвалив Концепцію розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки. Концепція спрямована на розвиток малого і середнього бізнесу в селах; збільшення кількості робочих місць, що будуть створювати фермери; зростання питомої ваги продукції, яку виробляють фермерські господарства, в ВВП аграрної галузі з поточних 6-8% до 12%.

IMG_0985
IMG_0990
IMG_0994
IMG_0995
IMG_0997

 


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я