Оргкомітет Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко" оголошує про започаткування спільно з Харківським аероклубом ім. В.С.Гризодубової ТСОУ нової номінації фестивалю - «Наше мирне небо». Автори робіт, які будуть відібрані до фінальної частини фестивалю, у дні фестивалю додатково отримають можливість політати на літаку Ан-2 або на вертольоті Мі-2.

До участі у номінації приймаються конкурсні роботи тривалістю до 15 хвилин, виконані дитячою студією (гуртком, автором шкільного віку) або у співпраці з дитячою студією. У роботах, що подаватимуться до номінації «Наше мирне небо», наявність авіаційної техніки у кадрі не є обов’язковою. Вітаються будь-які творчі рішення та розглядаються найрізноманітніші ідеї щодо розкриття теми. До участі допускаються аудіовізуальні матеріали будь-якого жанру.   

Умови участі – відповідно до Регламенту телефестивалю «Дитятко».

Запровадження нової номінації стало можливим завдяки тривалої співпраці оргкомітетів Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» та конкурсу дитячого малюнка  "Наше мирне небо" , що проводиться Харківським аероклубом. Номінація запроваджується з метою підвищення обізнаності підростаючого покоління про авіаційну галузь в Україні та світі, для популяризації авіаційних спеціальностей та видів спорту, а також для пропагування миру та злагоди у суспільстві.   

Прийом робіт до 31 травня 2018 року. Нагородження переможців Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко" відбудеться 8 вересня. 


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП