Оргкомітет Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко" оголошує про започаткування спільно з Харківським аероклубом ім. В.С.Гризодубової ТСОУ нової номінації фестивалю - «Наше мирне небо». Автори робіт, які будуть відібрані до фінальної частини фестивалю, у дні фестивалю додатково отримають можливість політати на літаку Ан-2 або на вертольоті Мі-2.

До участі у номінації приймаються конкурсні роботи тривалістю до 15 хвилин, виконані дитячою студією (гуртком, автором шкільного віку) або у співпраці з дитячою студією. У роботах, що подаватимуться до номінації «Наше мирне небо», наявність авіаційної техніки у кадрі не є обов’язковою. Вітаються будь-які творчі рішення та розглядаються найрізноманітніші ідеї щодо розкриття теми. До участі допускаються аудіовізуальні матеріали будь-якого жанру.   

Умови участі – відповідно до Регламенту телефестивалю «Дитятко».

Запровадження нової номінації стало можливим завдяки тривалої співпраці оргкомітетів Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» та конкурсу дитячого малюнка  "Наше мирне небо" , що проводиться Харківським аероклубом. Номінація запроваджується з метою підвищення обізнаності підростаючого покоління про авіаційну галузь в Україні та світі, для популяризації авіаційних спеціальностей та видів спорту, а також для пропагування миру та злагоди у суспільстві.   

Прийом робіт до 31 травня 2018 року. Нагородження переможців Х Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко" відбудеться 8 вересня. 


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я