Понад місяць триває прийом заявок та робіт для участі у Х Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі "Дитятко", який з 5 по 8 вересня 2018 року збере у Харкові дитячі студії та режисерів, що створюють фільми та телепрограми для дітей. Щодня до оргкомітету надходять роботи від авторів різного віку, від тих, хто тільки розпочинає свій творчий шлях, та режисерів, чиї фільми вже отримали визнання на міжнародних фестивалях по всьому світу. Заявки прийматимуться до 31 травня.

Минулий 2017 фестивальний рік видався достатньо насиченим. Окрім яскравих та напружених вересневих днів у Харкові, фестиваль "Дитятко" був представлений у професійному та дитячому журі на міжнародних фестивалях в Іспанії, Італії, Німеччині, Південній Кореї та Індії, у якості гостей на фестивальних площадках Польщі та Туреччини, за запрошенням Ради Європи - у французькому Страсбурзі. Конкурсні роботи Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю "Дитятко" демонструвались у декількох містах України у рамках партнерських кінофестивалів та на фестивалі у Стамбулі.

Цьогорічний фестиваль буде не менш цікавим та багатим на події. А крім того, фестиваль "Дитятко" у 2018 році вирушить у подорож районами Харківської області.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я