Селекторна нарада «Про загальні умови участі в обласному конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2018 році» відбулась сьогодні у малій залі Будинку рад під головуванням першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка та голови постійної комісії облради з питань бюджету Людмили Немикіної. У режимі он-лайн зв’язку участь у нараді взяли також керівники усіх районів області.

Відкриваючи нараду, Віктор Коваленко зазначив: «Сьомий рік поспіль ми продовжуємо проводити конкурс «Разом в майбутнє». Нещодавно було проведено засідання Конкурсного комітету, на якому було затверджено відповідний план проведення конкурсу у 2018 році. Нагадаю, що ми плідно з вами попрацювали у минулому році: до участі у конкурсі було подано 1681 проект, я яких 431 проект став переможцем. Дуже вдячний вам за ініціативу та особистий вклад у розвиток громад Харківщини».

За словами Людмили Немикіної, проектний, а не об'єктний підхід буде в пріоритеті в цьому році. Проектні заявки повинні бути реалістичними і оцінювати реальні потреби громад.

«Перш за все хочу ще раз зупинитися на статистичній інформації: за шість років існування конкурсу до участі було подано 4482 проектні заявки, з яких 1211 - визначені переможцями, 1205 проектів було реалізовано. Ця значна цифра говорить сама за себе - проект соціально значимий і підтримується громадами. Понад сім тисяч вікон було замінено за ці шість років в області. Були встановлені дитячі спортивні майданчики, облаштовано зони відпочинку, придбано меблі для дитячих садків, шкіл, обладнання для амбулаторій, лікарень та ФАПів тощо. Загальна сума всіх реалізованих міні-проектів склала 153 млн 608 тис грн., в тому числі співфінансування з обласного бюджету - 76 млн 791 тис грн.

Цього року Положення конкурсу опубліковано в новій редакції, прошу уважно з ним ознайомитися. Звернути увагу зокрема на те, що введено три нові номінації, а ініціативні групи не можуть бути ініціаторами проектів, - тепер подавати проекти повинні громадські організації. При чому від однієї громадської організації може бути подана тільки одна проектна заявка.

Давайте також в цьому році перевагу віддамо якості надаваних заявок і не будемо гнатися за їх кількістю», - сказала Людмила Немикіна.

Голова Секретаріату Конкурсного комітету, начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради  Олена Кулик також розповіла очільникам районів області про план заходів проведення конкурсу, а начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту Олена Мороз – про перелік документів для подання електронної проектної заявки на участь у конкурсі.

Представників громад зокрема цікавили питання, щодо створення органів місцевої самоорганізації населення, що зможуть брати участь у конкурсі, а також особливостей впровадження міні-проектів у рамках співробітництва територіальних громад.

111
IMG_6930
IMG_6928
IMG_6947
IMG_6933
IMG_6938
IMG_6942
IMG_6956
IMG_6926
IMG_6943
IMG_6948
IMG_6949
IMG_6951
IMG_6957
IMG_6958
IMG_6966
IMG_6968
IMG_6970
IMG_6971
с
с1
с2

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я