Про це заявив Василь Куйбіда, Президент Національної академії державного управління при Президентові України під час дискусійної панелі наради-семінару Української асоціації районних та обласних рад

Він зазначив, що на сьогодні є багато ліцензованих навчальних програм при вишах. Втім, це не означає що їх якість є на належному рівні. Таке, у першу чергу, пов’язано зі специфікою діяльності органів місцевого самоврядування. Не кожна вища школа, не дивлячись на її високий рейтинг, може підготувати необхідний матеріал для службовця. 

Президент Академії акцентував, що таким центром може та готова стати Національна академія державного управління. Для цього є всі необхідні ресурси. І одним з найважливіших ресурсів – є прямий контакт між замовником та надавачем освітніх послуг. При цьому він відзначив велику роль Української асоціації районних та обласних рад, як структури, що надає зрозумілі потреби у підвищенні кваліфікації своєї спільноти. 

Крім того, Василь Куйбіда, розповів, що Академією підготовленні мобільні курси для представників місцевого самоврядування. Вони мають різну часову тривалість, а викладачі та модератори можуть безпосередньо працювати на потрібних локаціях.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП