Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні побував у Харківській обласній клінічній травматологічній лікарні та привітав персонал з Днем медичного працівника.

«Напередодні професійного свята хочу від депутатів облради медичним працівникам обласної травматологічної лікарні передати найтепліші побажання добра, затишку і родинного благополуччя.  Хай та відповідальність за життя і здоров'я пацієнтів,  яка з вами невідступно щодня,  зрештою винагороджується людською вдячністю та достойною зарплатнею. Сьогодні маємо багато гарних відгуків про фаховість та чуйність медиків вашої лікарні.  

Ваш медичний заклад працює над вдосконаленням рівня надання допомоги, залучаючи, окрім бюджетних, додаткові кошти.  Зі свого боку обласна влада в рамках програми «Здоров’я Слобожанщини» на галузь медицини в регіоні цьогоріч передбачила 2 мільярда гривень, при цьому обсяг обласного бюджету в межах 10 мільярдів гривень. І надалі приділятимемо цьому напряму посилену увагу», - зазначив Сергій Чернов.

Голова обласної ради з нагоди професійного свята нагородив заохочувальною відзнакою «Годинником з логотипом» головного лікаря закладу Олександра Гаврикова.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і відданість справі, особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди Дня медичного працівника Грамотами Харківської обласної ради було нагороджено операційну медичну сестру операційного блоку  Яну Годуненко та лікаря-ортопеда-травматолога відділення екстреної хірургічної і травматологічної допомоги Дениса Погорєлова.

Висловлено Подяку старшій медичній сестрі відділення анестезіології та інтенсивної терапії Тетяні Синебрюховій та лікарю-ортопеду-травматологу відділення екстреної хірургічної і травматологічної допомоги Юрію Сороці.

047_
002
001
008
004
009
012
019
038
029
051
043
056
071
067
080
083

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП