Основними напрямками діяльності центру є правова допомога, психологічна підтримка, творчі програми, навчання комп'ютерній грамотності, зокрема, для внутрішньо переміщених осіб та інших соціально вразливих груп населення. В урочистому заході відкриття центру від обласної ради взяла участь начальник відділу міжрегіональних зв'язків, моніторингу проектів і програм Маргарита Камаса.

Відкриття центру відбулось у рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв'язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України, на замовлення Уряду Німеччини, яка виконується німецькою федеральною компанією GIZ.

У ресурсно-інформаційному центрі як переселенці, так і жителі Харківщини зможуть отримати безкоштовну правову допомогу та психологічну підтримку за допомогою арт-тренінгів; пройти навчання з комп’ютерної грамотності та користування сучасними інструментами е-урядування, в тому числі е-сервісами та е-послугами загальнодержавного та місцевого рівня, а також брати участь у творчих проектах.

У центрі також обладнано кабінет, який оснащено вісьмома комп’ютерами з веб-камерами та вільним доступом до Інтернету (Wi-Fi); проектором, екраном та десятьма мольбертами.

Інформаційно-ресурсний центр знаходиться за адресою: провулок Короленка, 18 (Харківська державна наукова бібліотека імені В.Г.Короленка) та працюватиме з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 19.00, у суботу та неділю – з 9.00 по 18.00.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я