Нещодавно у Києві в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що проводиться за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), відбулася конференція «Сильні громади – незворотність реформи».

Головна мета DOBRE – підтримка реформи децентралізації через зміцнення місцевого самоврядування та покращення умов для розвитку місцевих громад. У події брали участь представники 50 об’єднаних громад, які стали переможцями першого та другого туру конкурсу. Сюди увійшли і три об’єднані громади Харківщини: Старосалтівська, Мереф’янська та Роганська.

Впродовж двох днів конференції учасники обговорили переваги стратегічного планування, шляхи покращення послуг місцевого самоврядування, активізації економічного розвитку та залучення громадкості до прийняття рішення.

Під час конференції експерти та учасники ділилися найкращими практиками, обговорювали можливі виклики при їх реалізації та розробляли рекомендації щодо застосування найуспішніших практик в реальному житті.

Наприкінці травня Старосалтівська об’єднана громада очікує на візит Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), в рамках зустрічі буде надано старт співпраці в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

 


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я