За вже усталеною практикою до Будинку рад завітала студентська молодь. Очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов ознайомив студентів зі структурою ради, принципами діяльності, а також з історією розвитку місцевого самоврядування на Харківщині. Молодь мала змогу оглянути еталонні зразки символіки краю, що зберігаються у кабінеті голови обласної ради, відповідно до рішення сесії.

Начальник відділу кадрової роботи та нагород Олександр Сінельнік і начальник відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ виконавчого апарату облради Володимир Дягілев розповіли студентам першого курсу денного і заочного відділень спеціальності «Публічне управління і адміністрування» Харківського національного університету міського господарства ім.О.М.Бекетова про повноваження депутатів, пріоритети Харківської обласної ради, роль виконавчого апарату у забезпеченні ефективної діяльності ради.

Студентів особливо цікавили вимоги до людей, що є кандидатами на посади в органи місцевого самоврядування, висловлювалось також  бажання проходити стажування в обласній раді. Поміж напрямів роботи найвищого представницького органу в регіону майбутні управлінці акцентували увагу на конкурсі міні-проектів, запровадженому облрадою. За їх словами, є потреба у більш детальному розгляді цього питання для розуміння вимог, які висуваються до здобувачів грантової допомоги.

В рамках екскурсії Будинком рад студенти побували у малій та великій залах, у прес-центрі, а також у приміщеннях, де працюють постійні комісії ради.

067_
059
064
038
070
045
072
061
078
087
131
169
220
223
249
270
002
004
007
008
010
018
023
029
036

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП