Сьогодні у Малій Данилівці після реконструкції відкрито амбулаторію сімейної медицини, що стало можливим завдяки участі місцевої громади в обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє».  Участь у заході взяли голова постійної комісії обласної ради   з питань спільної власності територіальних громад області Людмила Гасан та радник президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Галина Пронькіна.

На капітальний ремонт лікарняних кабінетів, маніпуляційної та коридорів всього знадобилося близько двохсот тисяч гривень, половину було надано обласним бюджетом, Дергачівський район спрямував 90 тисяч гривень, десять тисяч гривень – внесок конкурсанта, тобто ініціативної групи селища мала Данилівка.

Голова постійної комісії передала громаді вітання від усього депутатського корпусу, запевнивши, що спільними зусиллями, ініціативністю та небайдужістю можна подолати багато негараздів.

Малоданилівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини  в сучасному вигляді була заснована в 30-х роках 19 століття шляхом об’єднання амбулаторії селища Мала Данилівка та фельдшерського пункту Зооветеринарного училища після отримання ним статусу вищого навчального закладу.

В післявоєнні роки це була лікарня в складі якої було стаціонарне відділення неврологічного профілю на 25 ліжок, поліклінічне відділення на 125 відвідувань в зміну за спеціальностями терапія, акушерство-гінекологія, стоматологія, неврологія,  цілодобовий пункт швидкої допомоги

Сьогодні Малоданилівська амбулаторія обслуговує 7,5 тисяч дорослих, 1200 дітей та 2400 студентів зооветеринарної академії. Загалом понад 11 тисяч жителів селища Мала Данилівка, хуторів Караван, Зайченки, Чайківка.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я