Міністерство інфраструктури відреагувало на звернення Харківської обласної ради щодо необхідності поновлення фінансування з державного бюджету місцевим бюджетам компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян, яке рішенням сесії 17 грудня 2015 року було адресоване Президенту України та Кабінету Міністрів.

У своїй відповіді Міністерство інфраструктури повідомляє, що Кабмін проводив тривалу підготовку для переходу у 2016 році до адресності та на монетизації пільг. Профільні міністерства, такі як Мінсоцполітики, Мінінфраструктури, Мінфін, Мінекономрозвитку, мали вжити необхідних заходів для переходу з 01.01.2016 року на адресну грошову допомогу.

«За результатами проведеної роботи Мінсоцполітики поінформувало, що готується відповідний проект закону, який найближчим часом буде надано на погодження. Станом на сьогодні жодного законопроекту з цього питання на розгляд до Мінінфраструктури не надійшло.

Разом з тим, Законом України «Про державний бюджет України на 2016 рік» видатків на компенсацію за перевезення пільгових категорій громадян не передбачено», - сказано у відповіді, направленій Мінінфраструктури до Харківської обласної ради.

«З метою упередження негативних наслідків для підприємств та пасажирів  Мінінфраструктури звернулося до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням внести зміни до Закону України «Про державний бюджет на 2016 рік», якими передбачити окремим рядком кошти у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на компенсацію підприємствам транспорту за пільгові перевезення», - підсумовується у листі профільного міністерства.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП