Новини

Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко прокоментував затверджений Урядом план заходів з реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на 2019-2021 роки.
У прес-центрі Будинку рад в рамках пілотного проекту «Моделювання адміністративно-територіального устрою у Донецькій, Луганській, Тернопільській, Харківській областях на новій територіальній основі» відбулося друге засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо об’єднання (укрупнення) районів Харківської області. Проект реалізується Українською асоціацією районних та обласних рад у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та місцевого самоврядування та за підтримки Ради Європи.
У Будинку рад відбулася фахова майстерня для депутатів, службовців районних та обласної ради на тему: «Реформа органів місцевого самоврядування та формування ефективної територіальної організації влади в Україні». Захід відбувся в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.
Голова Харківської Сергій Чернов традиційно взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. До заходу також долучилися перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, депутати обласної ради, керівництво області та міста, установ та організацій, духівництво та громадськість регіону, представники дипломатичних місій інших держав.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Соборності України.
Найвища рентабельність машинобудування в країні, сотні мільйонів гривень податків до казни, стабільне завантаження та перспективні контракти на найближчі роки. З такими показниками провідне підприємство Харківщини «Турбоатом» зустрічає своє 85-річчя, з чим колектив заводу від депутатського корпусу привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.
Завтра, о 14.00 у прес-центрі Будинку рад відбудеться засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо об’єднання (укрупнення) районі
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Хрещенням Господнім.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я