Новини

Службова нарада з питань забезпечення громадського порядку та безпеки в Харківській області відбулась сьогодні у Будинку рад. Участь у нараді взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Привітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди річниці визволення Дергачівщини від німецько-фашистських загарбників та Дня міста Дергачі.
Сьогодні на Валківщині проведений третій семінар-тренінг для сільських та селищних голів Валківського, Дергачівського, Коломацького, Краснокутського та Харківського районів на тему «Раціональне використання ренти на місцях – шлях до сталого соціально-економічного розвитку видобувних регіонів».
Про це повідомив директор Департаменту, містобудування та архітектури облдержадміністрації Михайло Рабінович, інформуючи депутатів про підготовлені зміни до обласної Програми надання підтримки учасникам антитерористичної операції для будівництва та придбання житла в Харківській області на 2016-2018 роки. У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
Круглий стіл на тему «Пріоритетні завдання Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів і Національної академії аграрних наук України для забезпечення біологічної безпеки держави» відбувся сьогодні у Національному науковому центрі «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини».
У Будинку рад відбулося третє засідання фінансової комісії обласної ради, на якому керівники знайомили з планами розвитку очолюваних ними комунальних підприємств у наступному році.
В ході сьогоднішнього засідання постійної комісії облради з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою депутати обговорили запропоновані зміни до Перспективного плану формування територій громад Харківської області, зокрема, в Дергачівському та Ізюмському районах. У роботі комісії взяв участь перший заступник голови облради Віктор Коваленко.
Вітання  голови Харківської обласної ради Сергія  Чернова з Днем визволення Зміївського району від німецько-фашистських загарбників.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів