Новини

Сьогодні на базі Навчально-наукового інституту механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відкрито навчально-наукову лабораторію «CASE IH Education».
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає щирі привітання.
Нового начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області Олега Беха колективу представили перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий та голова Національної поліції Сергій Князєв. Як вони наголосили, Анатолій Дмитрієв, який до сьогодні очолював ГУ НП в Харківській області, для посилення керівної ланки призначений начальником департаменту забезпечення діяльності очільника Міністерства внутрішніх справ.
Сьогоднішню святкову програму на Красноградщині продовжило відкриття сучасної їдальні у Берестовеньківській школі. Радість із громадою розділили голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутат облради Максим Колінько, керівники району.
Сьогодні в рамках відзначення 286-ї річниці Краснограда відбулося урочисте відкриття капсули, закладеної на території міста для нащадків 50 років тому. Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, керівники району побували на цьому знаковому заході, що прикув також увагу жителів краю
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час урочистого прийому Красноградського міського голови привітав земляків з потрійним святом
В рамках святкових урочистостей з нагоди відзначення днів визволення міста Валки та інших населених пунктів району на Валківщині вже презентовано шість успішно впроваджених міні-проектів.
У ході зустрічі сторони обговорили стадії реалізації вже існуючих проектів підтримки реформ, а також можливість подальшого впровадження спільних ініціатив.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів