Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов провів нараду щодо ініціативи «Рівний Рівному», в ході якої разом з експертами регіонального розвитку Харківщини напрацьовувалися матеріали для презентації можливостей і потреб європейському регіону, який 8 березня у Брюсселі буде офіційно оголошений партнером Слобожанського краю.
Питання щодо внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2017-2018 роки розглянули сьогодні депутати у ході засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету. Участь у засіданні комісії також взяв перший заступник голови облради Віктор Коваленко.
З них 656,2 млн грн - субвенція з державного бюджету, понад 297 млн грн - кошти, отримані у рамках проведення експерименту з фінансового забезпечення реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг, ще 246 тис грн – з обласного бюджету.
Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, у роботі якої взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутати розглянули проект розподілу коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018 рік. А також обговорили інформацію Департаменту ЖКГ облдержадміністрації щодо використання коштів фонду у минулому році.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко поклав квіти до меморіальної дошки Герою України Євгену Котляру у Харківському національному університеті радіоелектроніки.
Центральна виборча комісія призначила на неділю, 29 квітня 2018 року, вибори у 40 об'єднаних територіальних громадах України: 4 міських, 14 селищних, 22 сільських ОТГ (завантажити перелік ОТГ). До складу цих 40 ОТГ увійшли 133 місцеві ради (міських – 4, селищних – 16, сільських – 113).
Нараду з питань фінансування у 2018 році робіт щодо відновлення палацово-паркового комплексу «Садиба» у смт Шарівка Богодухівського району провів сьогодні у Будинку рад Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради. Участь в обговоренні переліку першочергових дій взяли голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна, начальник Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області Раїса Єремейчук, директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабінович, директор КП «Знахідка» Валерія Попова, голова Шарівської селищної ради Анатолій Бабак, фахівці обласної ради.
У Будинку рад за участі голови обласної ради Сергія Чернова та першого заступника голови облради Віктора Коваленко відбулось засідання постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю. Серед інших, члени комісії розглянули питання щодо стану правопорядку в області, діяльності підрозділів поліції та регіональної прокуратури у 2017 році.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП