Новини

Сьогодні в рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, депутати обласної ради та працівники виконавчого апарату провели суботник на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала Конєва»
Про це стало відомо у ході засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, участь у якому взяв перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення під час чергового засідання ухвалила рішення про затвердження конкурсних умов та оголошення конкурсу на місцеве мовлення на 23-х радіочастотах Харківщини.
Депутатський корпус Харківської обласної ради передає найтепліші привітання.
В прес-центрі Kharkiv Today відбулася прес-конференція, присвячена конкурсу стартапів на підтримку Шарівського замку. Художники і дизайнери планують перетворити палац у Шарівці у популярне туристичне місце.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час робочої поїздки до Балаклійщини зустрівся з жителями громади та вислухав їх проблеми, які вирішити самостійно людям не вдається.
Зміни до переліку об’єктів з ремонту доріг на цей рік було внесено під час засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку, що відбулось сьогодні у Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова постійної комісії з питань бюджету облради Людмила Немикіна та Балаклійський міський голова Іван Столбовий оглянули відремонтований дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2 у Балаклії. Дитячий садок зазнав пошкоджень 23 березня 2017 року внаслідок надзвичайної ситуації – пожежі на складах боєприпасів військової частини А-1352.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП