Новини

За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 29 листопада (станом на 9:00) в Україні 722 679 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 12 213 летальних, 339 378 пацієнтів одужало.
Вітання депутатського корпусу Харківської обласної ради та Президії Ради почесних громадян Харківської області.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в церемонії вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні, яка традиційно відбулася на Меморіальному комплексі у Дергачівському районі.
За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 28 листопада (станом на 9:00) в Україні 709 701 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них 12 093 летальних, 335 135 пацієнтів одужало.
Звернення голови Харківської обласної ради Сергія Чернова до Дня пам’яті жертв голодоморів.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко привітав ініціативну громаду села Івашки, що на Золочівщині з успішним впровадженням мініпроєкту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та вручив відповідний сертифікат.
Національна служба здоров’я України підготувала алгоритм дій комунальних закладів охорони здоров’я та їх власників – органів місцевого самоврядування районних рад, які представляли спільні інтереси територіальних громад ліквідованих районів, території яких включені до складу новоутвореного району.
Дві Харківські клінічні лікарні на залізничному транспорті № 1 і 2 готові відкрити відділення для хворих на коронавірусну хворобу. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я