Новини

Засідання Ради партнерів-бенефіціарів проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» відбулося сьогодні у Будинку рад за участю голови Харківської обласної ради, голови Ради партнерів-бенефіціарів Сергія Чернова.
Відбулося засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету. Депутати заслухали та взяли до уваги звіт про виконання обласного бюджету за січень-лютий 2019 року.
У Будинку рад відбулася зустріч із делегацією Представництва Організації Об'єднаних Націй в Україні. Участь у заході взяли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, координатор системи ООН в Україні, координатор з гуманітарних питань пані Оснат Лубрані, представник Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні пані Лотта Сільвандер.
Вітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з Днем Національної гвардії України.
На сторінці Ресурсного центру, що входить до структури УАРОР, розпочався збір та обговорення пропозицій до розмежування повноважень між органами місцевого самоврядування та державної влади.
У Національній академії Національної гвардії України відбулися урочистості, присвячені п’ятій річниці з дня створення Національної гвардії України. З нагоди свята участь у заході взяв депутат Харківської обласної ради Максим Колінько.
Переможці отримають нагороди у вигляді сертифікатів для участі в медіа-школі в Києві, де професіонали з українського та міжнародного медіа-бізнесу, зірки та урядовці поділяться своїм досвідом або зможуть взяти участь у майстер-класі по роботі з відео, який проведе відома відеопродакшн студія Києва.
Журналісти друкованих та онлайн-ЗМІ, телевізійники і радійники Харківщини мають змогу, розповівши про історії успіху, добробуту, зростання в громадах, отримати грошову премію.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я