Новини

На базі обласної клінічної лікарні відбулася зустріч медичної спільноти та керівників Харківщини з представниками Міністерства охорони здоров'я України. Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в обговоренні головних засад, нормативної бази, проблемних питань реформування первинного рівня медичної допомоги та спеціалізованої медичної допомоги.
Відбулось засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань спільної власності територіальних громад області, яка розглянула декілька блоків питань, поміж яких кадрові, діяльність комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, а також було оголошено конкурс на заміщення посад керівників.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко сьогодні із робочим візитом відвідав Золочівщину та привітав місцевих сільгоспників із Днем працівників сільського господарства.
27 листопада 2018 року о 16:00 у Конгрес-холі готелю «Президент» (місто Київ, вул. Госпітальна, 12) відбудеться церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року» серед українських об'єднаних громад та міст.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов за підсумками виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я у Харкові прокоментував стан справ у медичній галузі Харківщини.
Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я відбулося сьогодні у Харківській обласній клінічній лікарні. Участь у засіданні взяли голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, заступник голови обласної ради Володимир Скоробагач, депутати обласної ради.
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, що відбулося сьогодні у Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.
Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач сьогодні у Будинку рад провів особистий прийом громадян, на якому до нього з нагальними проблемами та невідкладними питаннями звернулися мешканці Харківщини.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я