Новини

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в святкових урочистостях з нагоди 150-річчя від Дня заснування міста Лозова та 76-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників.
Найвищою нагородою регіону «Слобожанська слава» відзначені сьогодні депутат Лозівської міської ради Харківської області VII скликання Олександр Мельник та начальник Лозівського високовольтного району електричних мереж АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» Володимир Тищенко. Вручив нагороду голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, подякувавши лозівчанам за вклад у розвиток краю.
Ознайомився із результатами проведених ремонтних робіт стратегічно важливих дорожніх об’єктів голова Харківської обласної ради Сергій Чернов у межах робочої поїздки до Лозівського району.
Харківська обласна рада оголошує про початок відбору кандидатів для обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Харківській області Національної поліції України
15 вересня Міністр фінансів України Оксана Маркарова на засіданні КМУ представила проєкт Закону «Про державний бюджет України на 2020 рік» . Кабінет Міністрів його розглянув, затвердив і подав до Верховної Ради у встановлений Конституцією та Бюджетним Кодексом строки.
Про це сказав Георг Мільбрадт, спеціальний посланник Уряду Федеративної Республіки Німеччини з питань реформ в Україні (децентралізація, добре врядування і публічна служба), звертаючись до народних депутатів під час засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
З успішною реалізацією громаду привітав перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко під час робочої поїздки до Харківського району.
Привітання голови Харківської обласної ради Сергія Чернова з нагоди річниці визволення Лозівського району від загарбників та 150-річниці заснування  міста Лозова. 

 
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я