Новини

В Києві розпочалася консультаційна зустріч щодо законодавчого врегулювання питання дотримання законності в діяльності органів місцевого самоврядування та упорядкування системи державного нагляду (контролю) за діяльністю органів місцевого самоврядування
Сьогодні у Будинку рад відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка.
Відкрито реєстрацію на навчальні візити до спеціалізованих ЦНАП, створених за підтримки Програми «U-LEAD з Європою»
Піша неформальна прогулянка центральною частиною міста та огляд виставки декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанське розмаїття» - програма першого вечора учасників Х Молодіжного форуму АЄПР.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні у Будинку рад провів зустріч із головою Цільової групи Асоціації Європейських прикордонних регіонів з питань зовнішніх кордонів, директором з розвитку зовнішніх зв’язків Регіональної ради Південної Карелії паном Йоханнесом Мойзіо. На зустрічі також були присутніми перший віце-президент - виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Микола Тітов та голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, віце-президент Асоціації Людмила Немикіна.
Сьогодні у Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди Дня Незалежності України. Кращих представників колективів різних сфер та напрямів привітав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, відзначивши нагородами обласної ради.
Члени постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації під час засідання ознайомились з ходом виконання програми розвитку інформаційного простору області. У роботі комісії взяв участь перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.
За участю першого заступника голови обласної ради Віктора Коваленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю. На порядку денному – близько двадцяти п’яти питань.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП